Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit csináljak? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Előtte volt egy 5 éves kapcsolata. Soha egyik barátomnál sem volt ilyen érzésem, de itt másképp van.


Úgy érzem, hogy nem boldog velem és még mindig az exét szereti. Beszéltem vele erről pl tegnap is.

Azt mondta, ha nem lenne boldog mellettem nem lenne velem főleg nem sok időt.


Hogy győzzem le ezt az egészet? E miatt nagyon sok komplexusom is van, de csak a barátommal szemben.

Köszi, hogy elolvastad


2011. jún. 6. 17:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha érdekel még valami szívesen leírom, csak dióhéjba fogalmaztam most.
2011. jún. 6. 17:24
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem 6 éves kapcsolatom volt, ami után beleugrottam egy másikba. Vele 2,5 évig voltam együtt, de mindvégig az előzőt szerettem, és ez az akkori partneremnek is lejött, persze én tagadtam. Nem tehettem róla, nem sikerült lezárnom. Szakított velem 2,5 év után, és még akkor is az volt a hozzáfűzni valója, menj vissza az exedhez, tudom hogy őt szereted, és mennyire igaz volt...

ez csak egy eset volt. Ő lehet tényleg túl van rajta, és téged szeret.

2011. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lehet amolyan Női megérzés ez nálam, vagy a fene tudja. Olyan dolgokat hozz ki belőlem, hogy néha magamra sem ismerek.

Főleg, hogy állítólag én feledtettem el vele a régit.

2011. jún. 6. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha te így érzed, valószínűleg így is van. Ezt egyszerűen lehet érezni. Mint azt is, hogy kiben lehet megbízni és kiben nem. Tagadni pedig persze, hogy tagad. Mit mondjon? "Igen őt szeretem, de azért ne szakíts, hozzá úgysem mehetek vissza."
2011. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jah...Valószínüleg ezzel fogod vissza kergetni az exéhez.

Bár, lehet hogy van benne valami. Csak Te tudhatod, érezheted.

2011. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan miből érzed/gondolod azt, hogy az exét szereti?
2011. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eleinte én is hasonlót éreztem a páromnál. Mintha még mindig az exével lenne inkább mint velem. Ezen csak az idő segített. Kb egy év, pedig együtt is laktunk.

Figyelj lehet hogy még mindig vissza-vissza gondol a másik lányra, de ez majd el fog nála múlni, mert Te majd elfelejtetteted vele. Még nagyon az elején tart a kapcsolatotok, ne parázz mert azt megérzik Ők is. SOk sikert, tartsál ki!

29/L

2011. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Darcy01 ***** válasza:

Én a saját példámat írnám le: 4,5 évet voltam együtt az első barátommal (gimis szerelem), és én már jó fél évvel a szakítás előtt éreztem, hogy ez már nem az igazi, de csak húztam-halasztottam. Közben egyre jobban megkedveltem egy egyetemi csoporttársamat, aki élénken érdeklődött irántam és nagyon tetszettem neki. Amikor szakítottam a barátommal, nagyon rövid idő múlva összejöttem a csoporttársammal (napok teltek csak el). Egyáltalán nem bántam meg, ez volt életem egyik legjobb döntése, mert hihetetlen harmóniában, szerelemben élünk azóta is. Ez négy évvel ezelőtt volt, egy hónapja kérte meg a kezemet.

Szerintem, ha a megfelelő partnerrel lennél, akkor nem éreznéd ezt. Én egy kicsit sem bánkódtam az előző párom miatt, egyszerűen azt éreztem, hogy jó helyen vagyok.

2011. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amolyan Női megérzés. 4évig voltak együtt és több, mint egy évet bánkódott utána. Lehet, hogy csak én magyarázom be magamnak, de az is lehet, hogy van benne valami.


Nem vagyok ennyire féltékeny típus, de itt valami nem stimm.

2011. jún. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!