Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Valaha megfog...

Miért ilyen? Valaha megfog változni a párom?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok tanácsot, mert már kezdek belefáradni.


Mit lehet kezdeni egy olyan férfival, akivel egyszerűen képtelenség megbeszélni a problémákat. Konfliktuskerülő és azt gondolja, ha nem beszélünk a gondokról idővel maguktól elmulnak. Már eszembe sincs minden kis apróságot szóvá tenni, mert tudom hogy értelmetlen.

De ha valamiért haragszom rá, mégpedig jogosan lerendezni annyival hogy igazam van tévedett. De ugyan az a probléma később felmerül újra és újra. És akkor megint szóvá teszem akkor pedig annyi a reakció, hogy "ezt már megbeszéltük ezért már lecsesztél nem kell újra". Sőt az is előfordul, ha nagyon haragszom (általában idegen nők miatt, flörtök, pasis bulik egyre gyakrabban) akkor pedig rámhagyja nem találkozunk néhány napig, hogy majd biztos lenyugszok persze én napokig nem tudok megnyugondi, mert meg szeretném vele beszélni.

Már nem tudom mit mondjak neki. Így egyre boldogtalanabb vagyok. Erre annyit mond hogy most vagyunk fiatalok, később ha családunk lesz minden más lesz.

De én már kezdek elbizonytalanodni!

Mit gondoltok?


2011. jún. 6. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ha flörtölget, és egyre több pasis bulit tart, megbeszélni sem lehet vele sem ezt, sem mást.... Én azt a változtatást alkalmaznám, hogy keresnék olyat, aki figyel rám.
2011. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

mark86


a problémák halogatása,megbeszélés kerülése és az általad leírt viselkedés szerint:Lesz@rja hogy mi van veled,mit érzel,mire vágysz,csak vagy neki mert kényelmes a helyzet.

ha szeretne egy picit, törekedne a megoldásra.

2011. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Te egy ilyennek gyereket szülnél,beteg lenne a pici ő meg kit izgat majd magától elmúlik,szerinted lehetne rá számítani apaként,más nőkkel flörtölget, te meg ezt eltűrőd,helyedbe lapátra tenném, mert tuti mellöled keresi a megfelelő ő nőt téged meg csak addig tart,vagy rosszab elvezs téged mert lábtörlőjellemű cseléd kell otthonra aki mellől lehet szórakozni flörtölgetni.


Ez kell neked?

2011. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is ilyen volt a párom, annyival kiegészítve, hogy egy idő után, ha tudta, hogy olyat csinált, amiért haragszom (flört, stb.), akkor inkább elegánsan eltűnt pár napra, hátha utána már nem haragszom. Én elhagytam, mert nem bírtam tovább. Ő hónapok alatt sem volt képes megváltozni (szerintem nem is akart).


Szerintem adj ultimátumot neki, mondd el neki, hogy ez így neked nem jó, és ha nem változik, akkor nem fog működni a kapcsolat. Ha pedig nem változik, lehet jobb lenne lépned...

2011. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

mark86


igazigaz! :D

de ha ultimátumra változik az meg soha nem lesz olyan! magától kéne rájönni..

2011. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Esetleg te változol meg, és nem idegeskedsz majd azon, hogy megpróbálod őt megváltoztatni. Miért nem olyannal jársz, aki mindenestől tetszik?

Mit akarsz megbeszélni? Hogy ne azt tegye amit tesz? Az nemmegbeszélés, hogy te elmondod, mit akarsz, ő meg betartja. Megbeszéltétek. Vette, értette,m de nem akar ebben változtatni. Főleg nem reggeltől estig mindig erről beszélni.Nincs igaza? Én nagyon meg tudom érteni. Nekem se lenne kedvem folyton ugyanazon vitázgatni.

46 nő

2011. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
elmondta erről a véleményét: most fiatal, most akar bulizni. Attól, hogy cseszegeted, még nem fog megváltozni a véleménye ebben a kérdésben.
2011. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Valószinű a te a párod nem idegen nőkkel frötölget kedves előző,és én se szeretek egy dologról pofázni egész nap,de a kérdezőt hülyének nézik ,ha végén a csávórol kiderül nem csak frötl volt azokkal a nőkkel akkor is kérdező lesz a hibás.ÁÁÁ.
2011. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

LEŐZŐ ELŐZŐ

DE HA FLÖRTÖLGETNI AKAR ÉS MEGMONDTA, HOGY MOst akar most fiatal, akkor attól nem fog változtatni ezen, hogy naponta elmondjuk neki.Ha akart volna, elsőre is tudott volna változtatni.

2011. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
És szerinted egy párkapcsolatban a férfinek joga van más nőkkel flörtölgetni ,és még csak nem is szólhat érte a nő,normális vagy?Basszus ha fiatal akkor flrötlgessen, de akkor ne tartson egy hülye barátnőt otthonra,legyen egydül,és minden este frötlögessen idegen nőkkel,az ilyennek nem kell társ.Sajnos sok a lábtörlő jellemű nő aki ezt eltűri a párjától,hogy rongyként lukként kezelje.
2011. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!