Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Valaha megfog...

Miért ilyen? Valaha megfog változni a párom?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok tanácsot, mert már kezdek belefáradni.


Mit lehet kezdeni egy olyan férfival, akivel egyszerűen képtelenség megbeszélni a problémákat. Konfliktuskerülő és azt gondolja, ha nem beszélünk a gondokról idővel maguktól elmulnak. Már eszembe sincs minden kis apróságot szóvá tenni, mert tudom hogy értelmetlen.

De ha valamiért haragszom rá, mégpedig jogosan lerendezni annyival hogy igazam van tévedett. De ugyan az a probléma később felmerül újra és újra. És akkor megint szóvá teszem akkor pedig annyi a reakció, hogy "ezt már megbeszéltük ezért már lecsesztél nem kell újra". Sőt az is előfordul, ha nagyon haragszom (általában idegen nők miatt, flörtök, pasis bulik egyre gyakrabban) akkor pedig rámhagyja nem találkozunk néhány napig, hogy majd biztos lenyugszok persze én napokig nem tudok megnyugondi, mert meg szeretném vele beszélni.

Már nem tudom mit mondjak neki. Így egyre boldogtalanabb vagyok. Erre annyit mond hogy most vagyunk fiatalok, később ha családunk lesz minden más lesz.

De én már kezdek elbizonytalanodni!

Mit gondoltok?


2011. jún. 6. 18:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

mark86


nem egy férfinak nincs joga hanem egy embernek!

itt a nő is ugyan olyan hibás,ezt a saját érdekében mondom.

nem kell hagyni egy kapcsolatban egyik félnek se hogy bepalizzák és foggal-körömmel kaparni hogy változzon ,mert ebből nem lesz semmi.

2011. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Sajnos sok a lábtörlő jellemű nő aki ezt eltűri a párjától,hogy rongyként lukként kezelje."

Hát kösz... bár a leírtak alapján én se hinném el, de nagyon is kiállok magamért és nem vagyok lábtörlő. Csak Én szerelmes vagyok és fontos nekem, ő meg lehet csak kihasznál, tudja hogy szeretem és mindig kap új esélyt.

De abba igazad van, hogy én vagyok a hülye, hogy ezt eltűröm.

2011. jún. 6. 19:28
 13/20 anonim ***** válasza:

te vagy a lábtörlő, szerintem.

Velem ezt nem csinálná senki

46 nő

2011. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

nem egy férfinak nincs joga hanem egy embernek!


Az embernek nics joga férfrötölni ha van mellete valaki,hát kérdező sajnos te vagy az ostoba ha hagyod ezt,sajnos fáj az igazság,de igy van...

2011. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

79% 19:31

Örülök, hogy veled ezt nem csinálta senki! Sokra megyek a válaszoddal!

2011. jún. 6. 19:34
 16/20 anonim ***** válasza:
nem dumálni kell...
2011. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nem fog megváltozni szerintem. nekem is volt olyan ember az életembe akivel szinte semmit nem lehetett megbeszélni mert vagy rám hagyta a dolgot, vagy pedig én voltam a hisztis. pedig nem cseszegettem csak néha szóltam hogy velem is foglalkozhatna. nem éri meg egy ilyen emberre pazarolni az időt, mert úgysem fog javulni, max ha sokat mondogatod neki a dolgokat majd ő tiplizik vagy megcsal.
2011. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
megcsinálhatja velem is. Egyszer.
2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A kérdésed első szava jól megvilágítja a problémádat: _Miért_ ilyen?

Magyarázatot keresel, pedig erre csak annyi a válasz, hogy azért, mert ő ilyen. Lehet, hogy csak a veled való kapcsolatában, vagy bárki mással is, de ez a te szempontodból mindegy.

Ha meg ilyen, akkor vagy megszoksz, vagy megszöksz. Dönteni csak tudsz.

2011. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék vele. Gyerek van? Mert ahol nem tudják megbeszélni a problémákat, az a kapcsolat halálra van ítélve.
2011. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!