Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üldözési mániám van, vagy ti...

Üldözési mániám van, vagy ti is idegesek lennétek? Attól félek, megcsal.

Figyelt kérdés
Barátom mostanában olyan fura. Az utóbbi 3 napban nem is találkoztunk(vagyis pénteken egy kicsit), de azóta csak msnen beszéltünk. Tegnapelőtt azzal az ürüggyel lépett ki, hogy nemsoká visszalép, aztán már nem láttam. Tegnap elindult kajálni és úgy 3 óra múlva ért vissza. Ma pedig elment egy kb. 1 órás munkára és azóta már 4 óra telt el és se ma, se tegnap nem tudtam elérni telefonon, mert kicseng, de nem veszi fel. Szerintetek belefeledkezett valamibe vagy megcsal? Én erre (személy találkozás hiányában) rákérdeztem tegnap, hogy van-e valakije. Persze letagadta. Mára megigérte, hgy találkozunk végre és mégis eljátssza ugyanazt, mint hétvége óta. Miért lehet ez? L/20
2011. jún. 6. 18:31
 1/10 A kérdező kommentje:
A gyomrom görcsben van állandóan már. :(
2011. jún. 6. 18:33
 2/10 anonim válasza:
El kéne vele beszélgess :/ de élőben!!! menj el hozzá haza! minek húznátok az időt?:(
2011. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha lesz rá alkalmad kérdezd meg őt magát. Én nem lennék ideges a helyedben, nyilván mindenki csinálja a dolgát, többek között ő is. Ha ennyire zavar tedd szóvá, vagy kérdezz rá.

Üdv H.

2011. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megfolytod. 3 napja nem találkoztatok és akkor mivan? Ne keresd, várd meg amíg ő keres. Nem hiszem, hogy megcsal. Talán csak levegő kell neki!
2011. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nincs üldözési mániád. Sumákol. Nem biztos hogy nő miatt, de hogy titkol valamit, az tuti.
2011. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ha nem is csal meg, akkor sem kíváncsi Rád annyira, mint amennyire illene.. Nem tisztel és meg sem becsül. Szerintem én elbeszélgetnék vele, mondván nem érdekel, hogy ő épp ráér-e, és szépen otthagynám... ez nem kapcsolat.

Mióta vagytok együtt amúgy?

2011. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

18:37


Én megértem, ha a haverjaival akar lenni vagy csak magában vagy bármi, de akkor mondja és kész. Ne az legyen, hogy jövök nemsoká és órák múlva sincs sehol, vagy csak jó soká kerül elő.

2011. jún. 6. 18:40
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, hogy nem tisztel eléggé. :( Ez arra utal. Nem tudom, fordított esetben mi lenne? Valószínűleg már nem kellene beszélnünk...

14 hónapja vagyunk együtt.

2011. jún. 6. 18:41
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem tűnj el a számára.. Te is legyél lazább, és ne vedd fel a telefont.. ne legyél állandóan gépközelben és úgy alapjárat elérhető.. vagy mondd Te is, hogy elmentél kajálni, és max 3 óra múlva visszajelentkezel, vagy hívjon, ha akar...

Ha ezek után sem gondolja úgy, hogy fontos vagy neki, akire oda kellene figyelnie, akkor jobb is, ha szétmentek..

2011. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is voltam már hasonló helyzetben és ez nagyon idegesítő és a másik részéről pedig tiszteletlenség. az oké ha dolga van az embernek de mondja meg korrektül ne sumákoljon. szerintem is tűnj el egy kicsikét és akkor talán észreveszi magát.
2011. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!