Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy elektromos rollert/robogót,hogy könnyebb legyen az iskolába való menetel,meg egyszerűen fagyizni,barátnőkhöz járni és boltba vásárolni kéne.Azt mondják nincs erre nekik 100.000 forintjuk,amikor vannak használt rollerek is olcsóbb áron,meg vannak egyszerűen olcsóbban is,és még nincs rá 100.000 forintjuk...Csak azért nem akarják mert szerintük hülyeség.Már minden előnyét elmondtam nekik,de azt mondják,hogy NEEEM ÉS NEEEM...-.- Ne higyjétek azt,hogy egy elkényeztetett p*csa vagyok,mert nem vagyok az.

Üdv. és provokáló hozzászólásokat NEM kérek!


2011. jún. 7. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Inkább kérj egy bringát! Azzal is könnyű suliba járni, és test edzésnek sem rossz.
2011. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Én is inkább bringát javaslok. A roller elég gyerekes... és bocs de én még mindig azt hiszem hogy egy "elkényeszetett p*csa" vagy...
2011. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted szarják a szüleid a pénzt? 100.000 forint az nem kis pénz, és tényleg gyerekes a roller, ennyit nem ér meg.


Ne legyél hülye.

2011. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is a bringázás mellett vagyok, meg mondjuk kicsit fura, nekem legalábbis nem tetszene, ha már a fiatalok is elektromos bringával járnának! 21/F
2011. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Bringát kérj, az olcsóbb, és formálódsz is tőle, meg állóképességet növel.
2011. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Nyárimunka, beleadsz valamennyit? 100ezret csak úgy elszórni nem olyan kis dolog, karácsonyra esetleg, de csak úgy simán...

Egyébként szerintem sincs értelme, biciklivel gyorsabban, olcsóbban eljutsz bárhova, még sportolsz is közbe kicsit és mellesleg az elektromos roller szerintem már a gáz kategória. Bár számomra az elterjedésekor is az volt. De ha nem szeretsz biciklizni, ott a busz, nem hiszem hogy a 20al tötymörgő rollerrel előbb odaérnél mint busszal.

2011. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de te egy elkényeztetett p*csa vagy :) Ha nincs rá 100 ezer ft-juk akkor nincs. Ezen mit nem fogsz fel? Hány éves vagy amúgy?
2011. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is hülye ötlet ! Egy az szerintem ahhoz még papírokat is kéne intézni és hát 100 ezer ft tényleg nagyon sok szerintem tökre nem érné meg és netán ha történne veled a robogón ??? Egy bicikli tényleg biztonságosabb !! És szerintem van oka hogy a szüleid nem veszik meg . Lehet hogy egy hónap múlva meg is unnád ha meg nem hát akkor is fölösleges de az meg még fölöslegesebb hogy ide panaszkodsz mert amaddig a szüleid nem veszik meg addig úgy sem lesz olyanod és szerintem távol állsz még a saját keresettől !
2011. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva nem semmi. Ne magadra, hanem szüleidre gondolj, hogy mennyit kell dolgozni azért a 100ezer ft-ért. Ne legyél önző.
2011. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

a bringa tényleg jó móka.

Egyébként meg keresd meg legalább a felére a pénzt.

Meg mért nem jó az olcsóbb, vagy a hesznált?

2011. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!