Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy elektromos rollert/robogót,hogy könnyebb legyen az iskolába való menetel,meg egyszerűen fagyizni,barátnőkhöz járni és boltba vásárolni kéne.Azt mondják nincs erre nekik 100.000 forintjuk,amikor vannak használt rollerek is olcsóbb áron,meg vannak egyszerűen olcsóbban is,és még nincs rá 100.000 forintjuk...Csak azért nem akarják mert szerintük hülyeség.Már minden előnyét elmondtam nekik,de azt mondják,hogy NEEEM ÉS NEEEM...-.- Ne higyjétek azt,hogy egy elkényeztetett p*csa vagyok,mert nem vagyok az.

Üdv. és provokáló hozzászólásokat NEM kérek!


2011. jún. 7. 16:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kevesebb a fizetésem havonta. Kérj bringát, ha azt sem tudnak venni, akkor nézz bringát bazárban, ott olcsó. Én 14 évesen kaptam bringát, azt sem tudtam, hogy köszönjem meg... addig gyalog. Utána naponta 30-50 kilométer között nyomtam majd 10 évig, ha nem esett, úgy jártam suliba, melóba, és tudod, egy idő után nagyon irigykedtek a kondimra. Merem ajánlani a bringát. Nyári munkából ősszel vehetsz is egyet.
2011. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát talán ne győzködd őket, hanem menj el a boltba és vedd meg. Abba nem hiszem, hogy belekötnének. Jaaaaaaa, hogy neked csak úgy jó, hogy ők veszik meg? Na, akkor mégis egy kis pitsa vagy.

Hát már meg ne haragudj de ennél hasznosabb dolgokra sincs embereknek 100ezer forintja (mondjuk kaját venni, rezsit fizetni, hitelt törleszteni vagy szimplán eltenni rosszabb időkre).

Az árából két marha pöpec bicajt is vehetsz. Na meg elég sok havi busz/vonatbérletet.

És talán ha bicajozol meg gyalogolsz néha, akkor nem lesz a segged se löttyedt.

2011. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed önmagában véve provokatív...

Hogyan húzzam le a szüleimet teljesen feleslegesen 100 ronggyal?

ha nincs rá pénzük, hát nincs.

Ha van időd fagyizgatni, plázázgatni, akkor legyen időd dolgozni is.

2011. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Darcy01 ***** válasza:
100%

Én is teljességgel osztom az előttem szólók véleményét.

100.000 Ft kidobni egy ilyen marhaságra... Miért nem jó neked a bicikli? Szerintem amúgy biztosan van kerékpárod, de valahol láttál egy ilyen robogót és rögtön neked is olyan kell...

2011. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A a feltoltott akkumulator maximum 40 km-re (ha) eleg. Utana minimum 4 oras toltes megint. Szoval messzire nem jutsz el vele. Inkabb biciklizzel. Na persze, meg a robogohoz kellenek kiegeszitesi eszkozok is nem?
2011. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jójó én mind értem amit elmondtatok és szerintem a kérdező is,de az a helyzet,hogy ő nem ezt kérdezte!Ha balhét akar legyen,de ha már a kérdésében leírta,hogy nem kér ilyen hozzászólásokat akkor ne traktáljátok olyan tanácsokkal amiket nem kért!
2011. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elnézést azoktól akik rendes választ adtak :)
2011. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért, milyen tanácsot adjunk? Ha nincs rá pénze a szüleinek, menjen el dolgozni és vegye meg ő maga vagy adjon hozzá valamennyit. Ha nincs pénz, akkor győzködheti őket a nap 24órájában akármivel, akkor se lesz.
2011. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük,hogy mennyi pénzt hajlandóak rááldozni a többit meg tedd hozzá a zsebpénzedből vagy vállalj diákmunkát.
2011. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!