Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni? (Kérdésed...

Mit lehetne tenni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú a történetem, ezért megpróbálom röviden irni. Nemrégen visszaköltöztem a családom Anyukám, és a testvéreim) közelébe. Persze a családommal együtt (Férj, és 2 gyerek). Kivettünk egy nagyon jónak tűnő albérletet. Nem csak jónak tűnik, maga az albérlet szuper is. Viszonylag olcsó, bútorozott, jó a közlekedés is, közel a városközponthoz, de mégsem "odabenn". Közel a munkahelyekhez, és a gyerekek iskolájához. És még a tulaj is nagyon aranyos, szóval, álmaim lakása, álmaim tulajával. És most jön az a bizonyos De.....hetente 4x, de van mikor 5x buli van valahol a közelben. Zárt ajtónál, ablaknál is simán hallani, ráadásul éjszaka sokszor hajnalig. Én béketűrő emberke vagyok, és én is buliztam eleget a a sajátomban (nekünk kertes házunk van vidéken) De azért figyelembe vettem, hogy nem csak én vagyok a világom. Ráadásul a házam a helyi discó közelében van, de még soha nem hallottunk egy hangos szót, zenét, semmit sem, pedig ment a műsor rendesen. Viszont itt, nem lehet pihenni, és másnap úgy megyünk dolgozni/suliba. Ez igy elviselhetetlen.


Mit tudnék tenni a költözésen kivül? Mert maga a lakás valóban nagyon jó, és nem szivesen mennék el innen,(bár azért már nézegetek másikat, de nem megy egyik percről a másikra) Na meg most költöztünk ide. Nincs 1 hónapja, és már menjünk is el? De ha meg éjjel meghallom, hogy már megint kezdik......


Nem tudom, hogy mi legyen. Egyszer már beszóltam a rendőrségre, hogy ugyan vonuljanak már ki, és tekerjék le a hangerőt, de nem tudom, volt-e foganatja a dolognak. Na meg minden alkalommal azt sem lehet. Vagy igen? Hosszútávon tuti, hogy nem tudunk igy élni, tehát vagy kiagyalok valamit, vagy költözünk. Azt sem tudom, hogy hogy tudják ezt igy elviselni a szomszédok. Vagy mégis meg lehet szokni?


Akinek volt ilyen tapasztalata, kérem irja meg, hogy lehet-e tenni valamit az esti nyugalmunk érdekében. Nappal az sem izgat, ha ágyúkkal lövöldöznek, sőt, még én is eltáncikálnék itthon, mert jó számokat adnak, de éjjel inkább a csendet hallgatnám.


2011. jún. 7. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én koleszban füldugóval élek, de ugye az csak rövid távra szóló szükségmegoldás.

Esetleg keresd meg h kik azok, és mondj konkrét címet a rendőröknek, úgy lehet h tesznek is valamit.

2011. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is a füldugóra, de az nem jó a gyerkőcök miatt.
2011. jún. 7. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!