Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van anyukámból soha...

Elegem van anyukámból soha semmit nem enged meg pedig 16L vagyok! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most kiakarok menni a szigetre good charlottera meg is lenne a pénzem meg közel ismerősök de nem mehetek . Jó lehet túl nagy kérés is lenne belátom de kisebb dolgokat sem lehet pl bulizni menni sőt még suli után városban sem sétálhatok(nem nagy város) . Tavaly vívtam ki hogy felmehessek 2 órás busz úton a barátnőmhöz is :S meg persze a fiúzás is tabu de az még nem igen hiányzik csak rossz mert látom a velem egykorúakat meg magamat is . De ti elengednétek a 16 éves gyereketeket a szigetre ??
2011. jún. 7. 20:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Biztos hogy nem engednélek, pedig 18 vagyok :D
2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
nem
2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
és én 24 vagyok
2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
16 éves lányt nem engednék a szigetre.fiút sem.
2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
ja, és azért, mert teljesen jól írtad: gyerek vagy még
2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
42%

teljesen egyedül biztos nem engedném el, de megbízható ismerősökkel, és így, h csak 1 napra, úgy talán.

Próbáld meg meggyőzni, h különben sose leszek önálló és talpraesett

2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Akkor engedném a szigetre, meg ilyen fesztiválokra, ha van velük szülő, akár az egyik haver szülője, akár én/párom el tudja kísérni. Egyedül semmi esetre sem!
2011. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem engednélek. Én 26 vagyok még a pénzt is sajnáltam érte eddig. Lett volna lehetőségem ingyen bemenni, de inkább passzoltam. Koncertekre szívesen megyek, de a Szigetre nem.
2011. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Én 16 évesen voltam először szigeten, ez több mint 10 éve volt. Tesómat már 15 évesen elengedték velem és a barátaimmal. Azóta is összetart a baráti kör, sosem volt probléma egyetlen buli alkalmával sem, a családom pedig ismert minket a tesómmal + a barátainkat is, így rábólintottak.

De ami most a szigeten meg, az szerintem egyrészt pénzkidobás, másrészt messze áll a kulturált szórakozástól. Koncertre minden további nélkül elengedném a megbízható, 16 éves lányomat, de ha ilyen helyre szeretne menni, hát nem örülnék neki. Tényleg gáz..:S

2011. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%
Én magamat se engedném!! :DD Elég rémhírt hallottam...
2011. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!