Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan győzzem...

Mit tegyek? Hogyan győzzem meg? Lent!

Figyelt kérdés

Az van, hogy apu smasszer volt vagy mi, és most az alkotmányos változásos cucc miatt, el akar menni jövőhéten tüntetni. Eddig nem volt, bár az öccse, igen, aki szintén smasszer. Az összes volt rendőrbarátja is megy. Nagyon féltem, és én éppen a Balatonon leszek a jövőhéten a sulimmal, és, még csak nem is tudok anyuval együtt izgulni. Én úgy féltem, anya is, de nem tudunk mit tenni, hajthatatlan. Mivel győzzem meg, vagy mit tegyek?? Ja ő 4 éves, ha ez számít.


13/L


2011. jún. 7. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
apukád 4 éves???hajaj :)
2011. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elírtam, 48:) Elromlott a fölső nyolcas:D
2011. jún. 7. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire lesz komoly a tüntetés, kell-e ajd oszlatni stb. Amúgy én egy ilyenen való részvétel után inkább az állását félteném!
2011. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most mezőgazdasággal foglalkozik, és még két munkatársa rendőr, és a főnőke támogatta a dolgot. Arról meg hallottam ogy megszűntetik a munkaviszonyt, anyu is ezzel érvelt.
2011. jún. 7. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kellene befolyásolnotok. Lehet, hogy neki fontos, hogy odamenjen. Gondold magad az ő helyébe. Ki kell állnia az ügy mellett, a barátai mellett, stb. Ha nem menne oda, lehet, hogy rosszúl érezné magát a bőrében.


Lehet az is, hogy saját magától belátja: nem kell oda mennie. Vagy nem akar pl. éppen a családért érzett felelősség miatt. De neki kell a döntést meghozni, nektek pedig maximum imádkozni lehet.

2011. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem mindkét testvérem tűzoltó és mindkettő volt tüntetni. Nagyon féltettük őket, de nem tehettünk semmit, hiszen egy 60 éves tűzoltó NEM tudja ellátni a feladatát, ráadásul itt élünk Pakson, itt az erőmű és nagyon magas a követelmény, ha egyszer nincsenek toppon repülnek... Úgyhogy muszáj megvédeniük a jövőjüket/a gyermekeik jövőjét!:(:)
2011. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!