Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek vele találkozni....

Nem merek vele találkozni. Mit tegyek? Elvigyem magammal vásárolni?

Figyelt kérdés

Volt egy jó fiú barátom...egészen a mai napig. De ma bevallottam neki, hogy többet érzek iránta, mint barátság, és ő is bevallotta ugyanezt. Ez mind szép és jó, de még soha nem találkoztunk élőben. A helyzet, hogy el kellene mennem egy adott városba vásárolni, és ő velem akar jönni. Pedig bikinit, meg ehhez hasonló holmikat kell vennem...Én nem érzem, hogy elé tudnék állni úgy, hogy tudja, mit érzek, meg ilyenek. Félek tőle. Mit tegyek?


16L


2011. jún. 7. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Hívd el.

És nem kell rögtön bikiniben elé állni. Majd megvárja, ha végeztél a próbával. Vagy nem akkor veszel bikinit.

2011. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindig szemmérték alapján vásárolok..szóval nem tartana olyan sokáig, meg semmi, csak ciki, hogy beleestem neten keresztül...
2011. jún. 7. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:

ha csak egy idegen, akkor nem hiszem, hogy jó ötlet lenne egy másik városban találkozni. Inkább a közelben, ha netán valami baj van, akkor ismerd a helyet, h könnyen le tudj lépni.

Hiszen neten olyan egyszerű másként beállítani a dolgokat. Szerintem legyél kicsit óvatosabb. Ha már jobban megismerted személyesen, és biztosan bízhatsz benne akkor érdemes otthontól távolabb menni.

2011. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj ne butáskodj már! Legyél bátor, és vágj bele! Ha nem teszed akkor meg bánni fogod.
2011. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs abban semmi ciki,főleg hogy ő is bevallotta neked. Amúgy meg ez nem hiszem hogy még szerelem inkább csak nagyon kedveled. Lehet hogy ha találkoztok teljesen más ember lesz mint amire számították és már nem is fog annyira tetszeni,ezért nem kellett volna neki elmondanod hogy "beleestél". Bár reméljük nem így lesz!:)

Találkozz vele nyugodtan,vásároljatok együtt,ha olyan ruhát próbálsz fel akkor esetleg meg is kérdezheted a véleményét,hogy neki hogy tetszik.

Ne félj,először kezeld csak barátként!

2011. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ismerős városban találkoznánk. És persze nyilvános, nyüzsgő helyen, ha esetleg mondjuk egy pedofil elmebeteg lenne.:D de amúgy sokat beszéltünk telefonon, rajzolt, énekelt nekem, írt szép leveleket, stb...nem bízom benne még, természetesen, de már voltam 'szerelmes', és ez az. tetszik a szeme, a szája, a keze, a haja, az orra...videót is láttam róla. nem tudom, tényleg nem tudom, mit tegyek. holnap mennénk...és ez most friss nagyon..
2011. jún. 7. 22:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ne hívd el bikinit meg női cuccokat venni, kissé bizalmas dolog lenne ez így első találkára szerintem, vagy majd meg akarod kérdni, hogy kapcsolja össze hátul vagy mi?


Szerintem bőven elég, hogy tudattad vele, hogy mi az ábra, innentől közöld vele, hogy találja fel magát ha férfiként tekint önmagára, és te majd eldőntöd, hogy megfelelő e az ötlet vagy sem. ;)


Legyél nő, ne tálcán kínált habostorta!

2011. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondom,szemmérték alapján vásárolok, be a kosárba, és go a kasszához. Nem igazán lenne semmilyen intim 'tennivalója'. eddig egy ruhámat se vettem úgy, hogy előtte felpróbáltam.:D csak a cipőket szoktam.
2011. jún. 7. 23:07
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 23:07


Jányom! :D Csak azért mondom ezt mert már 28 vagyok..


Maga a vásárlás tárgya az intim, nem az hogy felpróbálod e vagy sem.

Egyébként meg milyen már bikinit venni próbálás nélkül...


Szóval ez oylan mintha téged elhívna a pasi, hogy vegyél vele óvszert, vagy alsógatyát.


Első találkán nem szabad ilyet...

Majd a hetedik nyolcadikon esetleg..

2011. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De külön városban élnek és igy lenne lehetőség találkozni mert oda megy vásárolni, nem vágjátok?

Miért ne találkozhatnának? Max nem meg be vele a boltba, nagy dolog.


De ez a pedofilos képzet megütötte a szemem, mielött rábeszélnénk a találkára, mégis mennyi idős ez a pasi?

2011. jún. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!