Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek egy 11 éves...

Mit vennétek egy 11 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok képben, mi érdekli a mai 11 éveseket, ezért kérem a segítségeteket. Távoli rokon, ezért annyira nem ismerem.
2011. jún. 7. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, h nagyon széthúznak. A 11 éves húgom imád rajzolni, minden rajzos cuccnak örül, még játszik is apró állatokkal.

De sok 11 éves agya már a pasik körül forog.

Milyen alkalomra lesz?

2011. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak régóta nem találkoztunk és illene valamit adni neki, ha megyünk hozzájuk. Szerintem nem fiúzós, szerény kislány, A Hannah Montana-t azt szereti, azt tudom.
2011. jún. 7. 23:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na hát Hannah Montanaból nem fogsz tudni győzni válogatni. Van minden amit el tudsz képzelni: párnak, füzet, toll, tolltartó, táska, neszeszer, parfüm stb. Vegyél neki vmi ilyesmit, ezeket minden nagyáruházban megkapod.
2011. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ennyit tudsz, ezt kell kihasználni. Azzal szerencséd is van, mert vehetsz neki pl füzetet, tollat, ami hasznos is, meg örül is neki.

Sztem már könyvet is adtak ki róla. Meg ugye vannak pólók, meg minden egyéb...

2011. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy H.Montana-s felsö vagy akármilyen ilyen ruhanemünek örülne. de a kis csecsebecsék,a gyürük,nyakláncok,hajcsatok...ezek is érdeklik még a mai 11 éves kislányokat
2011. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ez változó. fényképéről puzzle? :D vagy bármilyen puzzle, vagy lego, vagy körömlakk vagy sminkcucc, esetleg valami kisautós játék, vagy vonatok, teherautók, traktorok *.* (én az autópályámnak nagyon örültem :D). engem ezek érdekeltek ovis korom óta, és még most is.

20/L

2011. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Könyv, puzzle, kártya, naplónak való füzetecske, olyan szép borítású, fényképalbum, hajbavaló (csattok, gumik, de nem túl csicsás) valaki kreatív cucc, amiből ékszert is lehet mondjuk készíteni (gyöngyök, stb), vagy simán elkészített ékszer fából, gyöngyből, karkötő, nyaklánc természetes anyagokból.
2011. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Emlékkönyv, napló szinte mindennek örülnek ebben a korban.
2011. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Egy 11 éves már szeret sminkekkel foglalkozni! Persze csak újdonság és érdekességképp, de akkoris. Én szerettem. Én vennék neki egy hanna montanas parfümöt, és egy gyerekeknek való sminkkészletet. Tudod van az a kisfüzet alakú szemhéjfesték készlet. Nem olyan drága mint az "igazi".
2011. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Sminkcuccot ne vegyél neki a szülei megkérdezése nélkül. Lehet hogy még nem engedik neki, és csak bosszanatná, hogy úgyse használhatja. Pólót pedig ne vegyél ujjatlant mert mostanság már ennyi idősen is borotválkoznának a lányok, ha hagynák nekik, ha meg nem hagyják, utálják az ujjatlant, a sortot stb. Ezeket meg nem tudhatod (hogy mit szabad neki).

Ezeken kívül kb. bármi amit feljebb felsoroltak.

2011. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!