Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek egy 11 éves...

Mit vennétek egy 11 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok képben, mi érdekli a mai 11 éveseket, ezért kérem a segítségeteket. Távoli rokon, ezért annyira nem ismerem.
2011. jún. 7. 23:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi ötleteket, biztos tudom majd hasznosítani!
2011. jún. 7. 23:33
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyfűzéshez néhány fajta különböző színű gyöngy, damil/cérna, kapocs, stb. És ehhez pl. egy kis gyöngyfűző technikákat bemutató füzet. :)

Művészboltban be tudod szerezni - elég jó, mert nem kész dolog, hanem magának tud csinálni ékszereket. :) A húgom 10 éves kora óta gyöngyöt fűz, most 14 - és a lehetőségek száma végtelen. :)

2011. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Justin Bieber, Hanna Montana, SP-Fluor, valami velük kapcsolatos tárggyal nem lősz mellé. Egyébként tiara, az is nagyon menő most a kiscsajoknál (13 éves húgom van).
2011. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát én a Hannah Montana dolgokat hagynám, asszem már nem túl menő, meg amúgy is egyik hónapban szereti, a köveetkezőben meg már utálja. xD De esetleg a parfümje nem rossz, valami eper illatú, azon még én is elgondolkodtam. :D Azt még szerintem a szülők is engedik tuti.

A zenei dolgokat se erőltesd, mert van 11 éves, akit még nem érdekel, esetleg több ízlése van annál, mint hogy tucatmódra SP-t és Fluort szeresse.

Szülőktől amúgy nem tudsz infót szerezni? Mit engednek, mit nem, mit szeret csinálni a gyerek?

A kreatív dolgok klasszak, alegtöbb ilyen korú lány szereti, kivéve, ha kétbalkezes. :D De múltkor láttam LEGO órát, neked kell összetenni meg minden, fiús meg lányos is van, sztem tiszta jópofa.

Esetleg itt nyár, nincs suli, valami pasztell vagy aránylag átlátszó körömlakk is belefér, mert attól fenemód nagylánynak érzik magukat (de ezt azért jó lenne megkérdezni a szülőktől)

Írni tuti kell, szóval szerintem egy készlet szép tiritarka stabilo tollnak is örülne biztosan.

Vagy vidd el kalndparkba, vagy valami klassz helyre.

2011. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A stabilo toll tényleg jó ötlet az előzőtől. Ezeket a színes tűfilceket mindenki imádja, gimisek, egyetemisták is, meg kicsik is. Lehet egyesével is kapni, szóval megveheted belőle a jópofa színeket: türkizt, lilát, rózsaszínt, babakéket stb.

[link]

2011. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!