Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki albérletbe lakni?

Ciki albérletbe lakni?

Figyelt kérdés
Mi már laktunk a Párommal albérletben de most ismét megyünk. Olyan rossz a tudat h az másé. Nem ciki? Más h van vele?
2011. jún. 7. 23:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék egy albérletért a párommal!!! Ahol nincsenek szülők /anyósapósjelöltek meg senki... Le se tojnám hogy másé főleg hogy most se a sajátomban lakom....
2011. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Viccelsz? Aki nem pénzes az mind albiban lakik javarészt...
2011. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is vannak ilyen érzéseim albérlettel kapcsolatban. Nem az enyém, soha nem is lesz az, feleslegesen költök rá, stb. Viszont másfelől jobb ilyet fizetni, amiből bármikor kiszállhatsz, mint pl. egy hitelt 30 éven keresztül, aminek a törlesztője ráadásul bármikor az égbe szökhet.
2011. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
én most készülök......:D
2011. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Én is a párommal meg egy jó barátunkkal lakok együtt, mert így olcsóbb. Egyetemista vagyok, a testvérem fiatalabb, ő is tanul még - nem engedhetik meg maguknak a szüleim, hogy még lakást is vegyenek. :D

Szerintem inkább tapasztalatot szerzel vele, megtanulsz spórolni, odafigyelni, gondolok itt a szerződésre, kommunikációra a tulajjal, stb. :)

Amíg nem gyűlik össze elég pénz, vagy legalább egy jó része az árnak, addig teljesen jó. Sokan vannak így.

2011. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Csak az a rossz h pl nem igazán tehetsz bele bútorokat meg a falra képeket ha a tulajnak nem tetszik. Persze sokkal jobb mint szülőkkel.

Egyébként van egy fél ház a nevemen a másik fele hugomén, de anyám azt mondta nem mehetünk bele mert akkor hova teszi a sok játékot?? Mert nem lehet a padlásra feltenni. Én meg nem nagyon akarnék egy vadidegen házába élni.

2011. jún. 7. 23:33
 7/26 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Nem értem ezt a játékos dolgot...

2011. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha a testvéreddel ketten osztoztok a házon, akkor anyádnak mi köze is van hozzá? Meg a játékok (?) fontosabbak neki, mint a saját gyerekei? Vicces...
2011. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Sztem nem ciki, én kicsivel több mint egy éve lakom albérletben, és úgy tekintek rá, hogy kifizettem, tehát az adott időre az enyém! Ha valami gond van megjavítom nyilván annyira amennyire nekem megfelelő vagy szükséges.


Továbbá ha otthon maradok is elmegy ennyi pénzem a ház rezsijére mert nagy, és kifűthetetlen régi ház megfelelő szigetelések nélkül nameg egyébként is eladó.


Lakást kell bérelni normális tulajjal aki nem bszogat minden hülyeségért, amelyik meg már eleve barom vagy rossz hírében jár azt messziről el kell kerülni.


Most 65 ből bérlek pesten egy másfél szobás lakást mindennel együtt, és bőven elég egymagamnak, de tavaly csak a gázszámlám volt 70 ezer..

2011. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A tulaj nálam az egy év alatt egy percre sem tette be a lábát a lakásba, csak az ajtó előtt áll meg állandóan ha valamit mondani akar, a lakbért is előre kapja 3-4 nappal határidő előtt szóval magasról tesz rá, hogy hány szöget verek be a falba. A szerződés egyébként is úgy van írva, hogy alapállapot visszaállítása, amennyiben a kauciót lelakom és nem visszakérem ha továbbállok..
2011. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!