Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt felejtetted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt felejtetted el az első szerelmedet?

Figyelt kérdés
Milyen ok miatt lett vége a kapcsolatotoknak? Maradtatok barátok? Újra összejöttetek? Beszéltek azóta? Hány évesen történt?
2010. jan. 18. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
soha nem fogom elfelejteni.
2010. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem meg hogy mennyi idő alatt tetted túl magad rajta?
2010. jan. 18. 20:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

gyorsan lezárom...nem vagyok rideg,de amult az mult,nemérdekel többé...előre kell nézni....

féltékenységek jórészt ez és a bizalom hiánya

nem is beszélek vele,senkinek nem hiányzik...de ő próbál visszaszerezni én túlléptem.15évesen történt...nem akarom többé látni...és beszélni se vele...17/L

2010. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Csatlakozom az 1.höz

soha

már annyiszor szakitottam vele kb vagy 3szor de mindig kibékültünk!Mert szeretem nagyon és ez egy most 3és féléves kapcsi

2010. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem soha senkit se fogok elfelejteni akik már egyszer "beléptek" a szívembe :) és úgy vagyok velük hogy nem is kell. Egy idő után már tudom úgy szabályozni, hogy csak a jó emlékek maradjanak meg bennem. És ha szerelmes leszel szerintem akkor nem lesz benned senki más csak ő.. aztán szakítotok és megint eszedbe jutnak a régi szerelmek.. és így megy tovább..
2010. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan lezárom a tönkre ment kapcsolatom. Nincs siránkozás, hogy így meg úgy. Nem teszem tönkere magam azért, mert valahol valami nem működött és vissza se szoktam fogadni. Nálam igaz az, hogy: A káposzta jó felmelegítve.
2010. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
mármint nálad nem igaz?...
2010. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

egy pasi van akit a vilagon a legjoban szerettem/szeretek érte barmikor barmit feladnék

plátoi volt, de nem lehet ezen tultenni magam

2010. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó... velem is ez van (19/F)
2010. jan. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én remélem soha. A mostani barátom az első, akibe szerelmes is vagyok, másfél éve vagyunk együtt, együtt is lakunk, és ez így jó. Soha senki nem tudott igazán megbántani, soha nem éltem át egy kapcsolat tönkremenését sem, nem csalódtam senkiben nagyot. Igaz engem sem szerettek úgy igazán...

23L

2010. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!