Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnál miért a harmadik...

Megcsalásnál miért a harmadik személynek akar ártani az, akit megcsaltak?

Figyelt kérdés

Amikor Anyu megcsalta Aput, akkor Apa egyből a másik férfit akarta megverni, nem hogy Anyut ordibálta volna le először..

A harmadik személy lehet nem is tudja, hogy a szeretője foglalt, nem?


2011. jún. 8. 12:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az ostoba divatszöveg, hogy az a hibás, akit megcsalnak? Ő az, aki nem tett semmi rosszat, ha vmit nem kapott meg a férj/ feleség, azt meg kell beszélni, nem félrelépni! A 3. meg egy nagy görény, ha tudja, hogy foglalt, netán gyermekes emberrel flörtölget. Nagy ára van ennek! Arra nem gondol, miközben ágyba bújnak, hogy valaki épp sír miatta, vagy egy kisgyerek nem akar aludni, mert várja az apját?! Azt meg épp ő "foglalkoztatja". Régen a törvény is büntette az ilyesmit, szerintem helyesen. Ha tönkrement volna a kapcsolat, ki a fene akarna bosszút állni, és miért? Ez egyoldali felmondáskor szokott bekövetkezni, és ennek leginkább az szokott az oka lenni, hogy egyik fél megunta a gürit, a már unalmas, régi feleséget/férjet, életcélokat, kapuzárási pánik. Megérdemel egy végbélrákot a megcsaló és a szerető is.
2011. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem azért is megszóltak a hülye emberek amiért elhagytam annó a semmirekellő exemet.Nem csaltam meg kirakatam az életmeből a a koloncot,én voltam a hibás,ő csalt,stb,ő lett az áldozat.Az embereknek sajnos semmi se jó.
2011. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert van hogy a 3. fél tud a "házastársról" és nem zörgeti.

Konkrétan tudok olyan csaj a cégnél aki kapuzárási pánik miatt mindenkivel összefeküdt aki csak jött. A pasik szó szerint sorban álltak nála "üríteni", mert ő mondván megad nekik mindent.

Azt már ugye nem is kell részleteznem, hogy ezeknek a pasiknak olyan feleségük volt aki frissen szült és társai, de ő ugye magadja...

Most egyébként otthon van a gyerekével mert sikerült magának egy palit fogni.

Szemét disznó vagyok de remélem azért azt visszakapja amit másikkal tett. (Egyébként 99%-ban nem derült ki)

2011. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretik azt hinni, hogy mindenben tökéletesek, és tökéletes volt a kapcsolat addig, amíg a harmadik meg nem jelent... mert nem akarnak belegondolni, hogy akkor már nem stimmel minden, ha az ember máshol keresi a boldogságot, hogy ŐK nem adtak meg elég szeretet és törődést...
2011. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nem feltétlen a 3. a hibás. Egyik barátnőm összejött egy férfivel, azt mondta, hogy szingli, 3 hónapig kavartak, majd egy véletlen folyamán derült ki, hogy nős. De nem voltak semmilyen jelek, se gyűrű meg semmi. A férfi egy másik lakásán voltak, azt mondta, ott él, aztán derült ki, hogy nem. A feleség persze kiakadt, először a barátnőmre, majd egy idő után leszállt róla, ha jól tudom elváltak.
2011. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A szituáció:Tegyük fel,hogy én vagyok a 3.fél.Látok egy kapcsolatot egy férfi és egy nő között.Megtetszik nekem a férfi.Lépni fogok?Elcsábítom?Nem.Miért nem?Mert ütközik az erkölcsömmel az,hogy elszedjem mástól a pasiját.Majd ha szakítanak,mert nem működik köztük,akkor lépek.Talán.De semmiképpen sem leszek olyan nő.
2011. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
azert,mert ha az a bizonyos 3. szemely nem jott volna akkor minden menne a regi kerekvagasba.
2011. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sokan épp a régi kerékvágás miatt keresnek szeretőt,mert már nem akarnak a régi kerékvágásban lenni,de ha kilépnének gerincesen a kapcsolatból,megszólnák őket azok akik rossz kapcsolatban élnek és irigyek,igy hát keresnek szeretőt.
2011. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!