Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikre lennél mérges?

Melyikre lennél mérges?

Figyelt kérdés

Hazaérve a párodat ágyban találnád valakivel,melyik emberre lennél mérges?Kit hibáztatnál?


A kérdés csak elméleti kiváncsi vagyok ilyen helyzetben melyik felet tartanád hibásnak(csak az egyiket lehet választani)


2011. jún. 9. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A páromra.

De a másik emberre is dühös lennék, mert "birtokháborításnak" érezném. Egyszerre zavarnám ki mindkettőt az ajtón, öltözködni lehet a folyosón majd, ha utánuk szórtam a ruhákat. Másnap zárcsere.

2011. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
100%
a férjemre lennék mérges, és magamra, hogy idáig juthattak a dolgok. egyébként a férjem okos, mint az ördög. ha megcsalna, sosem jönnék rá (ezért is nem vagyok féltékeny többek között). amiatt külön csalódott lennék, hogy lehet ennyire ostoba.
2011. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Elsősorban a férjemre... de rá nagyon... a másik félre pedig attól függ. volt e rólam tudomása vagy nem . Mert ugye a férfiak képesek beetetni a hiú lányokat; hogy csak a húgommal lakom ; vagy már csak ilyen és ilyen okokból élünk együtt.. :) De azért a férfiak ennél okosabbak. Sose fogják hazavinni a szeretőt ahol lebukás esélye 100%... ez csak a filmekben létezik :)
2011. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ott, hirtelen, mindkettőt ki tudnám nyírni, azt hiszem. A páromat kidobnám, a nőt meg megráncigálnám, hiába tudom, hogy adott esetben ő nem is hibás (pl. azt mondta a párom, hogy egyedülálló).
2011. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelműen a páromra haragudnék, de biztos, hogy nagyon utálnám a másik felet is. Ja, és magamat is utálnám.
2011. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen filmből jött az ötlet,az durvább volt mert fegyver is volt benne és választási lehetőség,csak nem akartam ilyen durván kiirni a kérdést.
2011. jún. 9. 11:33
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
A páromat hibáztatnám.
2011. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Magamra lennék mérges.
2011. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A páromra. Ha ez ebben a pillanatban történne, akkor mivel teljesen őszintén magamba nézek, és úgy gondolom, hogy nem tudok, nem tudunk ennél többet tenni és nagyon jó a kapcsolatunk, így el sem gondolkodnék semmin, hogy esetleg hibás vagyok-e, csak nekimennék, kihajítanám, kidobálnám a ruháit, az összes többi cuccát meg eladnám. :)
2011. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ott egy golyó van csak a tárban. Megölni nem tudnék és nem is akarnék senkit (kivéve önvédelem), de ha lenne egy fegyver a kezemben, akkor belelőnék a plafonba, hogy megijedjenek, majd a markolattal tökön vágnám a páromat, aztán ő térdelve, a hölgy meg lábon ki lenne rakva a lakásból.
2011. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!