Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki segély? Adnátok tanácsot...

Lelki segély? Adnátok tanácsot egy elkeseredett anyukának?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettünk a párommal, már nem is tudom hogy jött ki ez az egész, de azt mondtam hogy én soha nem szerettem a gyerekeket, mert 30 percnél nem tudtam velük többet foglalkozni.Van egy másfél éves kisfiunk, és most azt látom hogy párom szerint csak nyűgből vagyok a gyermekkel.

Egyszerűen nem tudtam neki normálisan elmagyarázni, hogy mindenkinél többet jelent a kicsi fiunk a számomra, az életemet adnám érte, de mostanában egyre inkább azt érzem, hogy korán jött (bár már 24 éves voltam, Ő pedig 29).Épp hogy megvettük a házat, és mióta itthon vagyok a babával egyszerűen, annyi pénzünk van hogy a pelust megvegyem neki aztán ennivaló a szomszédban és kezdek egyre inkább kiborulni.

Páromnak elméletileg 2 munkahelye van, de nem hoz haza havi 10.000ft-t.A számlákat nem tudjuk fizetni, gáz már nincs a villanyra előre fizető óra van rakva, a víz is el van maradva.Ráadásul ha én nem csinálom a ház körüli munkákat, akkor senki, mert neki mindig dolga van.Tesóm gyerekeivel vagyunk a fiammal rengeteget, vagy tesóméknál vagy nálunk, és van hogy estére már csak mosogatni van erőm, többre nem.Ráadásul kaptam egy munkalehetőséget, 4 napot kellene távol lennem a gyermekemtől 4-t itthon és ettől külön kiborulok.Tudom hogy azért megyek el, hogy meg tudjam adni neki legalább az alapvető dolgokat, de egyszerűen nincs szívem itt hagyni.

Tudom hogy a családi állapotomat kellene helyre hozni, de egyszerűen képtelen vagyok lépni , nem merek vagy nem akarok, ezt sem tudom eldönteni.Az önbizalmam romokban, kezdem már én is úgy érezni, hogy még az életre sem vagyok méltó, nem hogy arra hogy anya legyek.Fáj az egész helyzet, tudom miért állunk így ahogy, de ( igaz van benne némi számítás is) nem bírok kimondani valamit ,úgy hogy ne visszakozzak.

Számítás azért, mert ha elmegyek dolgozni csak a páromra tudom hagyni a kisfiunkat, másra nem .Viszont még szeretem is , vagy csak már megszoktam hogy itt van?Össze zavarodtam .Nem tudom mi lenne a jó és mit hogyan tovább?Ha valaki megértette mit is szeretnék kihozni ebből a betűhalmazból örömmel olvasnám a tanácsait.


2011. jún. 9. 13:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét a segítséget:

már nincs miből lejjebb adni:(

Öcsém barátnőjétől kérem kölcsön alkalomadtán a laptopot nettel:)

2011. jún. 29. 17:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Helyre jött az életed azóta kérdező?
2017. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!