Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "szünet" közben szex mással....

"szünet" közben szex mással. Gerinctelenség?

Figyelt kérdés

1 hónap szünetet kért tőlem a párom. Ki szeretné pihenni magát, a hobbijával foglalkozni, stb (eddig tanulás miatt nem volt ilyenekre ideje)

Nekem nagyon fontos dolog a szex, és lenne lehetőségem hétvégén lefeküdni egy nagyon jó pasival.

Az viszont már rosszul esne, ha a barátom tenné ezt, mivel ő kérte a szünetet, ő nem tudott velem annyit foglalkozni, neki kellett ez.. nekem viszont nem, de muszáj voltam adni..


Gerinctelenség lenne? Megtegyem vagy ne?


2011. jún. 9. 13:43
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
72%

Milyen kapcsolat az, ahol szünet van, ha valaki a hobbijával akar foglalkozni?

Milyen kapcsolat az, ahol a szünet (bár ezt nem tudom értelmezni), valaki mással kamatyol?

Milyen kapcsolat az, ahol az egyik fél nem bír ki szex nélkül 1, azaz egy hónapot?


Gerinctelenség lenne-e? Fogalmam sincs.

Ha szeretek valakit, akkor szünet agy szakítás ide vagy oda, nem fogok lefeküdni mással, amíg még iránta érzek. Úgyhogy inkább csak kapcsolatnak nem nevezném ezt, a többit nem tudom.

2011. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
91%
Ja, közben olvasom, hogy szeretethiányod van? Szex nem = szeretet. Lelki problémáid vannak, ahogy 13:50 is írta.
2011. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
78%

Hát én nem tudok szeretkezni a párommal akkor sem ha kicsit megbántottnak érzem magam, nemhogy egy ilyen esetben...:-S

Amúgy meg ezek a szünet dolgok mekkora hülyeségek már. Kér egy hónap szünetet, ameddig sz.rik rád és a kapcsolatra mert neki most éppen úgy áll fel...aztán gondolod, hogy egy hónap múlva minden oké lesz magától?

A másik meg ha belemész a szexbe nyugi, neki az úgy pont jó lesz és soha meg se akar változni majd.

Amúgy a párom tenne egy ilyen egy hónap szünet kijelentés-féleséget, én venném a cókmókomat s tűznék minél messzibbre tőle...

Mondjuk függ, hogy mennyire fontos neked ez a kapcsolat és mennyi idősek vagytok, mennyi ideje vagytok együtt...

Ha az értékrendedbe belefér akkor csak tessék:)

21-L

2011. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
83%
Fordított helyzetben mi lenne? Ha megtudnád, ha a párod mással volt a szünetben, te hogyan reagálnál rá? Egyáltalán szereted?
2011. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
52%

Kimaradt egy "alatt" szó a második mondatomból.

13:56

2011. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
58%

Ti normálisak vagytok?!


*hát elég gáz ha 1 hónapot se brsz szex nélkül.. te aztán egyáltalán nem szereted a párodat az látszik.


A gáz az, hogy a kérdezőt félre lehet állítani egy hónapra. Nem az a gáz, hogy kibír-e 1 hónapot vagy nem! Nyilván ha a párja elutazik külföldre, tartják a kapcsolatot, megbetegszik, nem tud felkelni - akkor kibírja. De ha az embert mellőzik egy hónapra, akkor nehogy már még ő legyen a szemét!

Szerintetek a pasija nem fogja agyba-főbe csalni, míg nem ő azt sem tudja, hol jár és mit csinál?

Hány évesek vagytok, hogy ezt beveszitek?! 12?

2011. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
88%

*Milyen kapcsolat az, ahol az egyik fél nem bír ki szex nélkül 1, azaz egy hónapot?


Amikor szünet van, akkor NINCS kapcsolat, tehát eleve nem tehetjük fel a kérdést.

És nem mindegy, miért kéne kibírni szex nélkül. A kérdező tartozik bármivel is egy olyan pasinak, aki nem tart igényt a társaságára, mert pihennie kell meg hódolni a hobbijának? Szerintem NEM!

2011. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
tisztázzátok kinek mi a szünet. ha szünet,akkor nem is vagytok együtt nem? egyébként a szünet kérés általában a szakítás előszobája.. csak a szünetet kérő fél,még egy picit hezitál. jelen esetben kicsit lazulni akar,egyedül lenni. megnézni,így hogy érzi magát,hiányzol-e neki. azt visztont nem kérheti tőled,h te meg addig élj az ő szabájai szerint. ha már szünet kell neki,akkor te is szünetelj. lehet h a vége az lesz,h ő visszajönne, de te neked már nem kell
2011. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj volt szünetet adni? Mert miért fegyvert fogott a fejedhez? Az én szótáramban nincs olyan, hogy szünet a kapcsolatban, ha valaki ilyet kérne tőlem, azzal a lendülettel mehetne is isten hírével. Az viszont természetes, ha a másik elfoglalt, akkor pár napig nem találkozik, azt tiszteletbe tudom tartani. De egy hónap tali nélkül? Annak mi értelme? Egy jól működő kapcsolatban, ahol a felek szeretik egymást, ott nem vágynának egy hónap különlétre. Inkább ezen gondolkodj el, ha meg megcsalod a az a saját szerénységi bizonyítványod, viszont a pasiról is megvan a véleményem, ő kivonja magát a forgalomból, de az, hogy neked szükséged lenne rá, azt lesz*rja. Szakítsátok, mindenkinek úgy lesz a legjobb.
2011. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják.Egy kapcsolatban ha valaki szünetet kér az gyáva szakítani a másikkal.

Egyszer a volt párom akinél azt hittem szeretjük egymást szünetet kért tőlem,indokolva avval,hogy sokat dolgozott,most fáradt,,és pihenne egy kicsit.1 hónap szünetet kért.

Én erre annyit mondtam neki,hogy nem a munkahelye vagyok,ahol szabadságot kell kérnie,de felőlem kaphat szünetet akár 60 év szünetet is.Így le is zártuk a kapcsolatot,mert végül is a szakítás volt a lényeg,nem a szünet.

Én is azt mondom,hogy egy kapcsolatban mint szünet nem létezik,csak kényszeres távollét.Pl: amikor katonaság volt akkor a fú katona a párja otthon várja,vagy ha az egyik fél külföldre megy dolgozni,de a másik megvárja..Ezek beleférnek a "szünet" fogalmába,de a megcsalás ebben az esetben sem létezik.

Ha a kérdezőnek szexelhetnékje van akkor csinálja,hiszen evvel is bizonyítja hogy sosem volt szerelmes a párjába,ahogy a párja sem.Felesleges időpocsékolás volt együtt lenniük.

2011. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!