Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "szünet" közben szex mással....

"szünet" közben szex mással. Gerinctelenség?

Figyelt kérdés

1 hónap szünetet kért tőlem a párom. Ki szeretné pihenni magát, a hobbijával foglalkozni, stb (eddig tanulás miatt nem volt ilyenekre ideje)

Nekem nagyon fontos dolog a szex, és lenne lehetőségem hétvégén lefeküdni egy nagyon jó pasival.

Az viszont már rosszul esne, ha a barátom tenné ezt, mivel ő kérte a szünetet, ő nem tudott velem annyit foglalkozni, neki kellett ez.. nekem viszont nem, de muszáj voltam adni..


Gerinctelenség lenne? Megtegyem vagy ne?


2011. jún. 9. 13:43
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Számomra amennyiben nem történt konkrét szakítás, akkor igen, gerinctelenség lenne. Mert gondolj bele, nem csak emiatt lehet szünet a szexuális életetekben, hogy a párod időt kér tőled, hanem pl. akár egy baleset következtében. És akkor mit csinálsz? Akkor sem bírod ki a gyógyulást és megcsalod? Szóval igen, számomra gerinctelenség.
2011. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
64%
Nem olvastam végig a válaszokat,így nem tudom,ki hogyan vélekedik,így csak csak a sajátomat írnám le:Azzal azért-remélem-egyet értesz,hogy aki nem bír ki két hetet szex nélkül,annak komoly(mentális)problémái vannak?!Különben,ha ez kell Neked,teljesen mindegy,hogy mit írunk(tedd,vagy ne tedd).Mondjuk az én szótáramban nincs olyan,hogy szünet(csak szakítás van).Azért az is érdekes,hogy azt írod,az rosszul esne,ha a barátod tenné ugyanezt...
2011. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
90%
Szünet kifogás a szakitáshoz.
2011. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
61%

Ez de hülyeség... Mi is tartottunk már szünetet, mert sokat veszekedtünk, és nem is volt időnk egymásra a vizsgák miatt. A szünet nálunk azt jelentette, hogy nem találkozunk, nem pedig azt hogy nem járunk.

Kérdező, ha neked ez ennyire b@ssza a csőrödet, minek mentél bele? Miért nem mondtad neki hogy nem? vagy miért nem dobtad ki? Egyáltalán nem lettél feljogosítva a félrekúrásra, mellesleg azt sem értem, mi köze a szeretethiánynak az idegen csávóval való dugáshoz?

2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
34%
A 72%-os válaszolónak:kicsit durván írtad le,ám tökéletesen megfogalmaztad a lényeget!
2011. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
33%
Persze ha a pasi a szünet alatt meg dug mást akkor persze hát neki lehet.A csaj meg maszturbáljon,várakozzon,mig a csávóka ráfanyarodik.Tőlem egyszer kértek szünetet,repült,érdekes másnap már új csaja volt,én nem lepődnék meg ha neki már lenne talomban csaj,te meg itt vergődsz miatta feleslegesen.
2011. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa számomra ez a szünet.A mi időnkben 1,5 év sorkatonai szolgálat volt, friss házasként mégis "kibírtuk".nem csaltam meg, pedig sok idő eltelt mire találkozhattunk...Az esküig volt 1 hónap,utána 3 hetente járt haza...
2011. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
84%

14:04

Hogy definiálod a szüntet? Én ha nagyon muszáj, akkor úgy, hogy olyan mint a számítógép készenléti állapotban. Nincs se bekapcsolva, se kikapcsolva. Ezért ha a párom szünetet kér és én ebbe valamiért belemegyek, nem hentergek mással. Mármint abban az esetben, ha szeretem. Ha ezt akarom, akkor azt mondom, hogy ne szünet legyen, hanem szakítás.

2011. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

a szünet = mindenki magába száll, hogy akarja e ezt a kapcsolatot tovább folytatni vagy nem

ha közben félrelép = döntés = nem!


ezt "illik" a másikkal közölni.

2011. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
65%

tudod hol van szünet? a színházban két felvonás között.


egy kapcsolatban a szünet számomra egy kicsit úgy hangzik, mintha talonban tartanád a másikat, de azért qúrogathatsz, ha úgy hozza kedved.

2011. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!