Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "szünet" közben szex mással....

"szünet" közben szex mással. Gerinctelenség?

Figyelt kérdés

1 hónap szünetet kért tőlem a párom. Ki szeretné pihenni magát, a hobbijával foglalkozni, stb (eddig tanulás miatt nem volt ilyenekre ideje)

Nekem nagyon fontos dolog a szex, és lenne lehetőségem hétvégén lefeküdni egy nagyon jó pasival.

Az viszont már rosszul esne, ha a barátom tenné ezt, mivel ő kérte a szünetet, ő nem tudott velem annyit foglalkozni, neki kellett ez.. nekem viszont nem, de muszáj voltam adni..


Gerinctelenség lenne? Megtegyem vagy ne?


2011. jún. 9. 13:43
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
96%

Én egész biztos nem tudnám megtenni, ha szereted a párodat lehetne akkor annyi önkontroll hogy tudj magadon uralkodni.

vagy pedig mond meg szépen a párodnak hogy nem bírod szex nélkül ezért heti egyszer találkozzatok egy órát és legyetek együtt.

2011. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
72%

pf

ha nem tudsz rá várni 1 hónapot, akkor minek vagy egyáltalán vele?

2011. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 sumergo ***** válasza:
37%
Én a szünetet tartom gerinctelenségnek! Hagyd azt a pasit lógva, és keress mást, akinek valóban kellesz, és neked is kell! Ez a szóban forgó jó pasi nem lenne alkalmasabb párkapcsolatra?
2011. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek a harmadikkal.

A kapcsolatban nincs szünet, vagy kell nekem a másik, vagy nem kell, az már gáz, ha "szabit kell kivennem", hogy kipihenjem őt.

Nem mennék bele szünetbe se, vagy szakítunk, vagy egy pár vagyunk. És akkor már szabad lenne szexelni is a hétvégén valaki mással, mert ha te is kifelé kacsintgatsz, akkor felesleges erre több időt fecsérelni.

A szeretethiány és a szex utáni vágy két külön dolog. Te nem szeretetre vágysz, hanem egy vad numerára azzal a jó pasival, de ő nem szeretni fog, hanem megkefélni. Bocs.

2011. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
46%
hát elég gáz ha 1 hónapot se brsz szex nélkül.. te aztán egyáltalán nem szereted a párodat az látszik. szakíts vele h ő kereshessen egy normális csajt, te meg d...gj amennyi jólesik
2011. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
87%

Nem bírsz ki egy hónapot szex nélkül? Mi a jó frászt fogsz csinálni ha gyereked lesz és a szülés után nem szexelhetsz hat hétig?

Nem vagy állat bakker, ki lehet bírni...

De ha ennyit nem bírsz miatta...akkor nem csodálom, h elege lett belőled a pasidnak,...

2011. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

szünet = legalizált megcsalás


Nem tudok elképzelni olyan pihenést és hobbit, ami nem lenne összeegyeztethető a párommal. Ez mellébeszélés.

Kipróbálja, milyen nélküled, ha nem jó vagy nem talál jobbat, mint te, majd nagy kegyesen "megbocsát" és "visszafogad". Ha meg talál jobbat, végleg kidob.


Akinek van egy szemernyi önérzete, az köszöni, nem kér a "szünetből", hanem megmondja, hogy akkor vége.

Mert a dolognak így is, úgy is vége van, a kérdés az, hogy kimondod (kimondjátok-e) vagy nem.

Aki szeret, az NEM KÉR szünetet.

2011. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 Darcy01 ***** válasza:
100%

Én is annak tartom, mégpedig azért, mert nem ugyanazt jelenti mindkettőtöknek a szünet.

De milyen dolog már az, hogy szünetet kér tőled a párod? Egy szerelmi kapcsolatban ilyen egyszerűen nincs! Én halálra sértődnék, és el is hagynám, ha azt mondaná, hogy egy hónapig nincs rám szüksége, aztán meg minden legyen úgy, mintha mi se történt volna?? Együtt nem tudtok pihenni??

2011. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:53


Nagyon igazad van! Aki szeret, az nem szünetet kér!

2011. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom gerinctelenségnek, hanem érzelmileg gyenge embernek, de igazából ezek a szünet dolgok is érthetetlenek számomra. Barátnő mellett is lehet hódolni a hobbiknak és pihenni. Én inkább azt kérdezném hogy kell-e az a szünet?
2011. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!