Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "szünet" közben szex mással....

"szünet" közben szex mással. Gerinctelenség?

Figyelt kérdés

1 hónap szünetet kért tőlem a párom. Ki szeretné pihenni magát, a hobbijával foglalkozni, stb (eddig tanulás miatt nem volt ilyenekre ideje)

Nekem nagyon fontos dolog a szex, és lenne lehetőségem hétvégén lefeküdni egy nagyon jó pasival.

Az viszont már rosszul esne, ha a barátom tenné ezt, mivel ő kérte a szünetet, ő nem tudott velem annyit foglalkozni, neki kellett ez.. nekem viszont nem, de muszáj voltam adni..


Gerinctelenség lenne? Megtegyem vagy ne?


2011. jún. 9. 13:43
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

A szünet eleve egy baromság,annak szakitás a vége.

Akit szeretek,azon nem kell hetekig gondolkoznom,hogy legyek e oly kegyes folytatni vele a kapcsolatot

2011. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Bocs, ha megsértelek, de vagy vmi pszichés bajod van, vagy nem szereted 100%-ig szerelemmel a barátodat, ha ennyit nem vagy képes kibírni. Mondjuk én alapból nem fogadtam volna el a szünetet sem... ha nem akar már a kapcsolatban lenni, vagy túl sok neki, akkor sztem nem szeret eléggé (kben is, mi a franc az, hogy szünet? vagy szakítotok, vagy nem... köztes dolog nincs...), és ki tudja, mikor jön rá ilyen hoppáré később is a kapcsolatotokban (ami azért necces mondjuk később, ha neadj'isten gyerekeitek is lesznek, és össze vagytok házasodva). De amit én tennék a helyedben, ha tényleg nem bírod ki szex nélkül, hogy odamész a pasidhoz, és megmondod neki, hogy mivel szted tudnia kellene róla, ha már elvileg még együtt vagytok, viszont a te igényeidet is szem előtt kell tartania, és ha már ő kért szünetet, akkor ezt el kell fogadnia. Ha kiakad, akkor szakítani vele (mondjuk én már akkor szakítottam vele, amikor felhozta a szünetet...).
2011. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 sumergo ***** válasza:
Most olvasva a válaszokat, eszembe jutott: Mi van, ha a palid azért kérte a szünetet, mert 100 %-ig biztos volt benne, hogy úgyis félrelépsz? Akkor legalább meg lesz az oka a szakításra, és még majd neked lesz bűntudatod, ezért nem is fogod firtatni, hogy miért?! Ha ezt szünet helyett közölte volna, hogy vége, akkor lehet, nem nyugodnál bele ilyen könnyen, és ezért inkább ezt a "módszert" választotta. Te meg szépen belesétálsz....
2011. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Ross és Rachel...

Amúgy hülyeség ez a szünet ilyenkor csak félnek kimondani az utolsó szót. Felnötként szakitsatok akkor lehet szexelni másokkal.

2011. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!