Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszamenjek, hogy jobb legyen?

Visszamenjek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy most 20 éves vagyok. Van egy barátom (már több éve), akivel nagyon jól meg vagyunk. Itthon semmi sem jó. Anyu mindig szívat, a tesóim (2öcsém van) az agyamra mennek. Nem tudunk semmit csinálni a barátommal, mert egy szobában lakom az öcséimmel. 2 éve érettségiztem le egy suliban, aztán másfele sodort az élet. Most vissza szeretnék menni ebbe a suliba, mert csak itt van államilag támogatott képzés, amit szeretnék elvégezni. (Ez azért fontos, mert akkor kapok árvaságit is, és akkor el tudunk költözni a barátommal albérletbe) DE félek, hogy milyen lesz megint abban a suliban. A tanárok is mind ismernek, szóval... Ti mit tennétek?
2011. jún. 9. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj tanulni, addig amíg lehet, amíg ingyen van.

Naná!


A tanárok ismernek, és akkor mi van?

Az osztálytársak újak lesznek, róluk még ne mondj ítéletet.


Gondolom, két-négy év, amit ki kell bírni.

Addig a magánéleted is jobban alakul, össze tudsz költözni a pároddal, később jobb állást kaphatsz, és kamatoztathatod a tudásod.


Mindenképp érdemes addig továbbtanulni, amíg csak megteheted, ne a pillanatnak élj, gondolj arra, mi lesz veled pár év múlva!!

2011. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze. 20 évesen? Simán.:)
2011. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet kérdés. Amíg fiatal vagy és van lehetőséged, mindet ragadd meg.
2011. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy lesz! Visszamegyek a régi sulimba. Kicsit tartok ugyan a tanároktól (nem azért, mert rossz voltam anno:D), de minden kezdet nehéz!
2011. jún. 10. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!