Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy egy gyerek...

Létezik hogy egy gyerek megutálja az anyját? Megvetendő?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 20:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Létezik.

Nem mindegy, hogy hogyan és miért.

2011. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Létezik hát, ha nagyon komoly érvei vannak a gyereknek, akkor teljesen meg is értem.
2011. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Elég sok gyerek megutálja az anyját. Főleg ha már nem kamasz. Az a baj ezzel, hogy a szülők mindig a gyereket hibáztatják a miértekért és nem gondolnak bele hogy ők miben hibáztak az évek alatt. Több esetben a szülő a hibás. 27L
2011. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
4%
Nem létezik.Az életet tőle kaptad.Olyan, amilyen, az legyen az ő gondja.Nem szereted, az a te gondod.De dönthetett volna rólad másképp, és akkor nem tehetnéd fel ezt a kérdést.Így meg kaptál egy esélyt, ha nem vagy érte hálás, legalább hálátlan ne légy.
2011. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Jaj,magdianyu,ne legyünk már ennyire álszentek!Van,igen van!Én mondjuk szeretem(holott nagyon,nagyon sok fájdalmat,keserűséget okozott nekem,de könnyen megbocsájtó típus vagyok),de simán megértem azokat,akik-NYOMÓS-ok miatt nem így éreznek.Nem mellesleg 2 gyerekes anyuka vagyok...
2011. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

A gyerek nem rendelkezhetett afelől hogy meg akar-e születni vagy nem.

Utálhatja meg is ölheti/verheti

Ha oka van rá.


Semmit nem jelent az hogy életet adott nekünk, senki nem kérte.

2011. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok álszent. Mondanál valami konkrétat esetleg?
2011. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Magdianyu, még jó, hogy nem nyomsz váltót a gyerek kezébe, amint kbújt, rajta egy követelés, hogy "életed végéig hálásnak kell lenned nekem"...


Sőt, a vizeletem is legyen hálás, mert jól működik a vesém és ÉÉÉN termeltem és engedtem ki magamból!


Tényleg ne viccelődjünk már ezzel az alanyi jogon járó hálával.

2011. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hálátlan nem vagyok, de attól függetlenül utálom azt a nőt akit az édesanyámnak hívok.

Hogy miért ez nagyok sok dolog.

A múltból fakad hogy mostanra így érzek iránta.

Először is az orromba van hogy viselkedik velem,egy héten többször összeveszünk, nagyon csúnyákat mond rám (kurv@ szó több variációját, mindent felhánytorgat gúnyolódik stb egyszerűen már nem bírom itthon.

Többször vágta a fejemhez hogy csak muszájságból szült meg hogy ne kelljen hűtőházba dolgoznia, többször vágta hozzám hogy a testvéremet (25éves fiú) jobban szereti.

Ha elmondok neki valamit azt a veszekedések során az orromhoz dörzsöli.

Ezen a héten még 1 szer főztem, és ma ezt is hozzám vágta hogy ma is kellett volna de persze miből?és mit találjak ki?Soha nem mond semmit és baja ha nem tetszik neki valami!Lehet nem adtok nekem igazat nem is baj de nem tudjátok mennyire fájó pont ez nekem hogy így érzek.

Ráadásul többször hangoztatja hogy utál!!

2011. jún. 9. 20:41
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom, sőt megvetem az "anyám"-nak nevezett nőt. Hogy miért? Nagyon sok keserűséget okozott, egyebek között a 16 éves nagyfiamat, amikor elmentem dolgozni egyik nap csak fogták és elköltöztették, a 2 kisebb fiamat gyökérnek nevezi, s nem is akarja őket látni. Meg hogy én sohasem érhetek a "húgom" nyomába. Meg a fattyak nem érdeklik. (Én csak zabigyerek voltam, a drágalátos húgom az meg szerelemgyerek.)Plusz még 1,5 millával meg is röviditett, stb..

Egyszerűen nem értem egy anyának nevezett vki hogy tehet ilyet egyik napról a másikra, méghozzá úgy, hogy a drága húgom is tudott róla, én meg csak güriztem a munkába, mondanom sem kell, hogy annyira kiborultam, hogy idegösszeroppanást kaptam, a munkahelyemet is elvesztettem. De szerencsére elköltöztem a közelükből, azóta az életem is jobbra fordult, s nyugtatókat sem kell szednem.

34/n 34 hkm

2011. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!