Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai lenne 3-4 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne 3-4 hónap után összeköltözni a párommal?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a párommal 3 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, komolyak a szándékaink egymással, és mostanában azon gondolkodunk, hogy jó lenne összeköltözni, mert amúgyis nagyon messze vagyunk egymástól és könnyebb lenne minden együtt. A munkám 1 hónap múlva elvileg lehetővé is tenné, de ha nem, akkor változtatni kellene nekem ezen a téren (is). Ő nagyon szeretné, hogy már ott lakjak vele, én is, csak egy kicsit kockázatos, de nagyon szeretjük egymást, és úgy érzem, jól meglennénk egymütt...

Szerintetek korai lenne?

Igazából az is felmerül ilyenkor... hogy mire várjunk?!


2008. jún. 11. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mi 1 hónap után költöztünk össze, és miután így tisztán kiderült, hogy összeillünk, 1 év múlva eljegyeztem. Mondják lakva lehet megismerni legjobban a másikat, hogy el tudjuk-e fogadni a hibáit, a rossz szokásait - merthogy azok mindenkinek vannak. Szóval bele kell vágni! Ha pedig nem működik, akkor talán nem is illetek igazán egymáshoz...
2008. jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindegy mennyi ideje vagytok együtt, ha szeretitek egymást és főleg ha mindketten akarjátok az összeköltözést akkor miért is ne!Csak egy vmit ne felejtsetek el, ha összeköltöztetek akkor is engedjetek teret egymásnak,hetente egy két alkalommal csináljatok vmit egymás nélkül is,bnők haverok,hobbi.Én a párommal 2 hetes kapcsolat után költöztünk össze,első látásra egymásba szerettünk,már a kezemet is megkérte egy év után és most vagyunk 1,5 éve együtt és minden oké,az összeköltözés alatt jól összekovácsolodtunk.Költözzetek össze szerintem,úgy lehet igazán kiismerni az embert,és ha nem illettek össze inkább most derüljön ki mint 2-3 év járás után úgy hogy nem is laktatok együtt.Nem lesz semmi gond,csak tisztelni kell a másikat és az elvárásait ill. hagyni kell a másiknak egy kis teret.Úgy hogy hajrá,nem értem miért habozol,örülj hogy mindig veled akar lenni!!!

2008. jún. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem korai! Mi másfél hét járás után költöztünk össze! Igaz, nem volt megbeszélve, egyszer csak ott ragadtam! :) Ha szeretitek egymást és boldogak vagytok, akkor hajrá! :)
2008. jún. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek el előtte nyaralni egy önellátó helyre. Szervezzetek mindketten sok programot is.
2008. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!