Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell tizenévesen/huszone...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell tizenévesen/huszonegy-két évesen pár hónap után összeköltözni? Miért olyan sürgős?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek másmilyen a kapcsolata, más a minősége. Van aki csak évek után képes összeköltözni a másikkal, van aki csak házasság után, van aki pedig hónapok után. Ezzel semmi baj sincsen.

Mi 2 hónap után költöztünk össze a párommal, mert mindketten meguntuk a perspektíva nélküli, évekig húzódó kapcsolatokat. Tudtuk egymásról hogy ő az igazi, vele fogom leélni az életem. Ennek már 9 éve. :)

Van aki nagyon megfontoltan, lassan, évek után kötelezi el magát az összeköltözésre, aztán mégsem megy. Szerintem a legjobban abból derül ki hogy egy pár kapcsolata mennyire erős, ha összeköltöznek.

2009. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért hova sietsz? Nem sürgős,kinek sürgős? Annak sürgős aki gyorsan szeretne otthonrol elköltözni bizonyos körülmények vagy okok miatt.
2009. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Zavar? Fáj? Vagy most ez mi?

Szeretik egymást, és igaz a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember. Már nem olyan korban élünk, ahol ez egy hatalmas elkötelezettség lenne. Nagyobb mint az átlagos, de ma már szinte mindent vissza lehet csinálni. Addig kell kiélvezni a jó és boldog párkapcsolat minden pillanatát, amíg tart, mindenkinek el kell követni a saját hibáit, amiből tanul. Tedd a szívedre a kezed: te még sosem szerettél senkit annyira, hogy hajlandó lettél volna összeköltözni vele pár hónap után, hogy minden szabad pillanatod vele tudd tölteni?

2009. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Erre szokták azt mondani, hogy: közöd?

Van akinél beválik és van akinél nem. Akinél nem, az úgyis tanul belőle, akinél meg beválik, azoknak meg sok boldogságot.

Egyébként meg relatív, hogy kinek mi a sürgős. Van aki 10 év járás után se házasodik össze van aki meg egy év után. Engem nem zavar, mindenkinek joga van saját döntést hozni.

2009. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy átlagos esetben engem sem zavar..bár aug-ba mentünk szét 2,5 év után párommal,mert megismert mást!:((mi nem költöztünk össze még tanultam..már nem) S ennek 3 hete h összejöttek s vmeik nap összeköltöztek!!! Szal ebbe a helyzetbe..igen böki a csöröm!!!
2009. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akinek nem tetszik a kérdésem, az ne válaszoljon. Bocsi, ezt nem tisztáztam az elején.

Minden olyan kapcsolat, ahol nem költöznek össze pár hónap után tizenévesen, az perspektíva nélküli?? Én sem szeretem a perspektíva nélküli kapcsolatokat, de ez azért kicsit merész kijelentés.

Engem csak az zavar, mikor itt kis pisisek járatják a szájukat, h összebútoroztunk, együtt lakunk, stb. Nagy a szájuk, azt hiszik, ettől nagyok, ettől komoly a kapcsolat, pár hónap múlva meg bútoroznak szét. Ilyen erővel már a megismerkedés napján oda lehetne költözni, nem? Az a 10%, akinek bejött a dolog, megpróbálja bebizonyítani, h ez általános.

2009. szept. 23. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért általánosítasz? A 10%-ot honnan szedted? Ne gondold hogy mindenkinek egyféleképpen kell élnie az életét a következő recept szerint: 5 év járás, 5 év összeköltözés, majd házasság, gyerek. Mindenki úgy cselekszik ahogyan jónak látja. Nem érted, hogy nem azon múlik a kapcsolat minősége, hogy mennyi ideje vannak együtt, hanem azon hogy milyen emberek?
2009. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, nem csak azon, de ha már évek óta együtt vannak NORMÁLIS kapcsolatban, az csak jelent valamit..
2009. szept. 23. 15:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Én értelek..a kis p-ról van szó!!! Azt én se bírom mert az aki már önellátó felnőtt ember stb költözzön!! De h a 16-7 éves kis p-nál ott lakik a pasijuk vagy fordítva és anyuciék etetik még a betolakodót is ...az szánalmas!!!
2009. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!