Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai összeköltözni 5 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai összeköltözni 5 hónap együtt járás után?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a barátom 22 éves. Ugyanabba a városba fogok járni egyetemre, ahová ő. Korai lenne egy közös albérletbe költöznünk?
2010. júl. 5. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
sztem nem korai :) ha szeretitek egymást akk sztem tiszta jó lesz 1ütt lakni:D
2010. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon korai:/
2010. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha szeretitek egymást, akkor nem.
2010. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Elvégre így ismerhetjük meg legjobban a párunkat!:D
2010. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Timi: ) ***** válasza:
81%

Ha már úgy elmélyült a kapcsolat,hogy esetleg szóba került az összeköltözés,akkor tőletek függ.Lakva ismeri meg az ember egymást.

De gondold azt is végig,hogy főzni,mosni,takarítani,tanulni és mindezt 18 évesen,nagy felelősség!

Én személy szerint ennyi idő után nem mernék még.

23/L

2010. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
ezt nektzek kell érezni..én 19 vagyok, 8 hónapja költöztünk össze a párommal,3 hónap után...mi távkapcsival kezdtük...azonban gondolj arra is, h lakva ismerkszik meg az ember.....
2010. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te érzed, mekkora a szerelem. én hamar összeköltöztem azokkal, akivel igazán, mélyen és kölcsönösen szerettük egymást, és egyiknél sem tévedtem. sok olyan is volt, aminél azt mondta aza bionyos belső hang, hogy ez a kapcsolat nem alkalmas az együttélésre. akkor nem is bútoroztam össze velük, mert éreztem, hogy gyors költözés lehet a vége...
2010. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Korai! Engem kb. ennyi együttjárás után dobtak minden előjel nélkül. Szerintem ne hamarkodjatok el semmit, minek kapkodni, az összeköltözés ráér egy év múlva is. Akkor már kicsit biztosabb lehetsz az érzéseiben. De 5 hónap az sajnos semmi.
2010. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
először is.. 18 évesen minek összeköltözni? nincs hol laknotok? vagy mi a f.sz van? :D már bocsi.. :D
2010. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem korai! Vagyis az... de ha szeretitek egymást, akkor mindegy! Mi négy hónapja vagyunk együtt a párommal és összeköltöztünk. Jó, hogy más is ilyen véleményen van, mint mi. Nem korai, de ha másokat zavar, vagy kényelmetlennek tűnik, ne vegyél róla tudomást. Csak ti számítotok! ;)

17/L

2010. júl. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!