Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoznátok fel, ha...

Hogyan dolgoznátok fel, ha úgy éreznétek, hogy a párotok és annak családja jobban szereti az előző családját (feleség+gyerek), mint titeket? (szintén van gyerek)

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Miért mentél hozzá? Miért szültél neki gyereket? Megpróbálnám megszerettetni magamat.
2011. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát...az, hogy a családja jobban szereti az nem érdekelne (mert valószínűleg még inkább rátesznek egy lapáttal, csak, hogy belémrúgjanak)

, de ha már a párom is többet foglalkozik az előző családjával...hát nem tudom:S érdekes. Mondjuk a gyerek miatt meg lehet érteni, de én inkább megkérném, hogy szervezzük úgy a dolgokat, hogy ő én, a saját gyerekünk és az előző kapcsolatából lévő gyerekek együtt legyünk, csináljunk ilyen programokat. Így összebarátkoznak a gyerekek, foglalkozik mindegyikkel, de az előző asszonnyal nem, és minden happy:)

2011. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Utolsónál a pont!
2011. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Ezt nem lehet feldolgozni, mert így folyamatosan beléd rúgnak. Max úgy ha tudomást sem veszel róla, de azt nem hiszem hogy meg tudod csinálni.
2011. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a család mit gondol, az az ő dolguk, ők nincsenek benne, ők csak nézők valahol. De ha a férjed is, akkor azt gondolnám, hogy eléggé mazochista típus lehet.
2011. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Már megelőlegeztem magamnak a lepontozást, de muszáj vagyok megírni a véleményemet. Két hátteret tudok elképzelni. Az egyik az, hogy az Ő házasságuk tőled teljesen függetlenül ment tönkre. Ebben az esetben nyilván nem érdemled meg ezt a fajta elutasítást, feltéve ha jól tudod kezelni az előző gyerekével való kapcsolatát.

Más kérdés, ha közöd volt az Ő válásukhoz. Ebben az esetben bennem még a minimális szánalom sincs meg. Sokan azt mondják, hogy a szerelem mindennél fontosabb, de én azt gondolom, hogy egy olyan családban, ahol már gyerek is van, nem szabad ennek így lennie. Mélységesen elítélem azokat a nőket, akik a szerelem nevében elveszik egy másik gyerektől az édesapját. Mert ezzel nem csak az első feleség, hanem a gyerek, sőt ha Ő is férjnél volt, az Ő férje, adott esetben gyereke is megissza a levét ennek a szerelemnek. Tudom, miről beszélek. 3 kicsi gyerekkel hagyott el a férjem. A nőnek is volt két gyereke. Így a mérleg egyik oldalára 2 elhagyott házastárs és 5 ijedt, elhagyott gyerek, míg a másikra a nagy szerelem került, amiről azért időközben kiderült, hogy vannak hiányosságai a mindennapokban. Ott is lett közös gyerek, mert a nő ezzel akarta bebiztosítani magát. Most aztán senki sem boldog maradéktalanul.

Elnézésedet kérem, ha Te nem esel ebbe a kategóriába. Ha független vagy az Ő válásuktól, kívánom neked, hogy meg tudd szerettetni, vagy legalább elfogadtatni magad a családdal. De ehhez meg kell értened azt, hogy pl. a férjed szüleinek az az első gyerek is az unokájuk, és az első menyüket is nagyon szerethették.

2011. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Miért kellene szeressen a párod családja? mit számít az ő véleményük? Próbáld a lehető legjobban érezni magadat és sok jo programot szervezni a férjeddel meg a gyerekekkel. hidd el mikor átváltassz pozitív üzemmódba, minden magától rendeződik. Tudod egy mosoly csodákra képes.
2011. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem értek egyet azokkal akik azt írják, hogy szerettesd meg magad, éspedig azért mert amíg te azzal vagy elfoglalva hogy megszeressenek az időveszteség amit ehelyett a gyerekeiddel tölthetnél, és ha rágörcsölsz arra, hogy hu most ezt meg azt megteszem, és akko mennyire fognak kedvelni...hát ha tényleg nem szeretnek akko err az lessz a válasz, hogy még egyett beléd rúgnak. a saját tapasztalatom meg ez: nemszerettek, áskálódtak ellenem, próbáltak lehordani de nem reagáltam semmire, egyszerüen egy mosoly és tovább léptem, és tudod mi lett a következménye? most tudunk normálisan kommunikálni,és azt a avi pár nap együttlétet eltöltjük nyugiban. senki nem foglalkozik azzal h engem bántson. egyszerüen oké minden. persze az sem utolsó szempont, hogy a párom mindig mellettem állt.
2011. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az értem h. a gyerek jobban szereti a saját apját/anyját,meg azt is hogy a párod szereti az első gyerekét,de h. a párod is jobban szereti a volt feleségét azt nem értem, akkor miért vállalt még egy gyereket más nőtöl...
2011. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Gyakran vannak úgy a férfiak, hogy azt hiszik, egy új kapcsolat, egy új gyerek sokkal jobb lesz, mint az előző volt. Aztán rájönnek, hogy a hétköznapok ott sem rózsaszínűek. Az új feleség is szokott fáradt, sőt ingerült lenni, az új gyerek is ordít, hisztizik időnként. És mivel az előző családdal már lazább a kapcsolatuk, azt látják kiegyensúlyozottabbnak, élhetőbbnek.
2011. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!