Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Tapasztal...

Mit gondoltok erről? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk párommal nem gondoltuk komolyan a kapcsolatunkat. Én túl fiatalnak tartottam magam komoly kapcsolatra és nem is vágytam rá, őt meg eléggé megbízhatatlannak gondoltam. A híre ("falja a nőket") megelőzte. De mégis ugy alakult, hogy egymáshoz csiszolodtunk jól kijövünk és jó együtt lenni, szeretjük egymást, már több mint 1 éve vagyunk együtt.

Mostanában nem hagy nyugodni egy gondolot, hogy neki nagyon fontos a szex (tulajdonképp a legfontosabb) és tőlem nem kap meg mindent amire vágyik, mindig amikor csak szeretné (ha nincs kedvem, nem csináljuk... szeretem a szexet, de nálam van egy határ, nála pedig nincs határ.)

És korábbi kapcsolataiban mindent megkapott, vagy ha mégsem tovább állt. Most azt mondja most jött rá, hogy mégsem olyan fontos a szex mint ahogy korábban gondolta, és hogy néha csak arra vágyik hogy velem legyen. ÉS hogy ő velem képzeli el az életét, engem keresett stb.

Tudom, hogy így gondolja, de mégis félek hogy nem így indult a kapcsolatunk és mi lesz, ha rámun, vagy ha megcsal.

Lehetséges az, hogy már nem olyan fontos számára a szex, mint eddig? Vagy csak nekem mondja?

(Tudja azt, ha egyszer megcsal szakítok, nálam nincs második esély)

De, ha nem kapja meg amit akar akkor másnál fogja keresni?

Szerintetek?


Én/24 Ő/28


2011. jún. 9. 21:43
 1/6 Darcy01 ***** válasza:

Te ismered, te tudod, hogy mennyire bízhatsz benne. Úgy érzed, hogy sikerült kiismerned 1 év alatt? Ha igen, akkor szerintem megbízhatsz benne, hogy téged szeret és hogy veled képzeli el az életét.

Az emberek változnak.

2011. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28 éves korára már ideje volt felfognia,hogy nem szexböl áll az élet.Szerintem komolyan gondolja,de te ismered.Nem kell 100%-ra megbiznod benne.
2011. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is a párom akinek szex minden mennyiségben reggel délben este...nekem meg megvannak a határaim. Régebben durcázott ha meghúztam a határt...ma már nem...szóval lehet hogy vannak változások. Mondjuk mi sosem voltunk igazán nagy lepedőakrobaták...

4éve együtt

2011. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés én biztos nem tudnék ilyen férfivel együttlenni és megbízni benne őszintén szólva. Mert abba is gondolj bele, hogy ráalapozod az életed és esetleg pár év múlva megcsal.... Egy év még nem hosszú idő, most még simán lehet szerelmes annyira, hogy ezt mondja, de ha később alábbhagy a szerelem vagy esetleg viták lesznek, akkor mi lesz? Ezt csak úgy tudjátok kezelni, ha beszélgettek erről, pl neki mik a jövőbeli tervei, esetleg család mennyire fontos neki, ilyesmik.
2011. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, megéri a kockázatot. Tökéletes semmi sem szokott lenni. Meg aztán ahogy halad az idő, lehet, hogy lecsendesedik, és észreveszi a többi emberi értékeidet is.

Figyelmetekbe ajánlom Madáchból a római színt:

[link]

Kivált ezt a párbeszédet:

Ádám is elindult valamerre, aztán elgondolkodva megállt. Éva a nyomában volt.

- Itt vagy, Júlia? Mondd, mit keresel itt, ahol a halál az örömet kiölte? - kedvesen átfogta a vállát.

- Hát nem ott van-e a helyem, ahol te vagy? Óh, Sergiolus! - Sóhajtott - Milyen sok nemes érzést találhattál volna bennem! De csak múlékony gyönyör után kutattál.

- Milyen kár, hogy így van. - sóhajtotta Ádám elgyötörten.

2011. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kitombolta magát, és most lecsillapodott melletted, mert az előző nőitől sok szexet kapott. Tőled meg szexet, és szerelmet is! Ezt így egyensúlyban gondolja, és nem áll tovább! :D

Sok boldogságot!

20/L

2011. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!