Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a magas ismétlés...

Gyakor kérdése:

Mit gondoltok a magas ismétlésszámú edzésekről? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri vele próbálkozni, vagy felejtős? Tömegnövelés alatt vagyok, most kezdenék el egy kreatin kúrát is, de nemtudom, hogy érdemes-e alatta kísérletezni ilyen típusú edzéssel.

Cikk róla: [link]


2011. szept. 6. 16:37
 1/4 bix ***** válasza:
én ezzel úgy vagyok hogy ha valami működik ne nyúlj hozzá... ha rendesen nősz és nincs semmi gáz akkor nem érdemes kísérletezgetni. ha megállsz és kaja rendben van, lehet kísérletezgetni ilyenekkel is, de addig szerintem told a bevált módszert
2011. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én magas ismétlés számra váltottam át, mivel 1 hónap alatt annyit fejlődtem, hogy az eddigi súly amit bicepszezéshez használok azt egy hónapja fel sem bírtam emelni, most pedig 20x is kinyomom minden sorozatba, végeredményben ez is hatásos úgy érzem, de azért ez mellé majd hamarosan használni fogom a nagy súlyt is
2011. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmebeteg állatok akik ezeket kitalálták...én az összes izomcsoportom a magas ismétlésszámú edzésekkel edzem meg, de nem kis feladat...

Akik edzés előtt isznak teljesítményfokozókat,bedurranás javítókat, azoknak e termékek elhanyagolását, és áttérést javaslok a magas ismétlésszámú edzésekre!:)

2011. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül is arra jutottam, hogy most hanyagolom ezt, esetleg később kipróbálom, most meghagyom a 6-8-10 ismétléseket. A hangsúly nálam nem a súlyokon van, sokkal inkább a kinézeten, szóval nem azért kezdtem volna bele, csak kíváncsiságból :).
2011. szept. 9. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!