Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy 16éves lány ennyire utál a szülővárosában lakni?

Figyelt kérdés

A lányom annyira utál itt lakni,igaz én sem szeretek nagyon. De mióta minden barátját elvesztette itt mert olyan voltak,azóta nem is próbál itt barátkozni senkivel sem.Az interneten barátkozik lányokkal meg fiúkkal akik Szombathelyiek,ugyanis régóta oda akar költözni többször láttam,hogy kameráztak meg beszélgetnek msn-en,amit le is szoktam ellenőrizni. Mindig könyörög,hogy hagy engedjem velük találkozni,ha már itt nincs senkije. Annyira utál it lakni,hogy még az utcára se megy ki,csak arról

álmodozik,hogy egyszer elköltözünk erről a putri telepről.

Ez megy már 2-3 éve,hogy ki se mozdul se semmi.


Ti mit gondoltok erről?Elengednétek a lányotokat,hogy találkozzon velük? Két megyére arrébb vagyunk Szombathelytől.


2011. jún. 10. 10:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Itt
2011. jún. 10. 10:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el, de ha tehetitek, jobb lenne tényleg odaköltözni, nagyon fontos, hogy egy gyerek gyermekkora jó legyen. Plusz még neked sem tetszik ez a hely, akkor mi az ami miatt ott kellene maradnotok?
2011. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ez nem véletlenül alakult így, hogy gondolkodik a lányod ha tőled is ezeket az érveket hallja.

Az hogy elengeded másik városba találkozni az ott élő barátokkal az egyedül a te döntésed, felelősséged.

Nem tudom hogy milyen környéken laktok, kik lehetnek a szomszédok hogy putri telepnek írod le lakókörnyezetedet;de én úgy gondolom és a lányoddal el kéne beszélgetned arról hogy bármit is leminősítsen addig a percig amíg ő nem tett le semmit az asztalra annak érdekében hogy kicsit jobb legyen a sorsotok, jobb helyre tudjatok költözni.

Sok ember örülne ha hajlék lenne a feje felett.. még ha putris is az.

2011. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézzél szét Szombathelyen munka, és lakhatás terén hogyan tudnátok boldogulni. Legalább annyit tégy meg, hogy ezek tekintetében tájékozódsz, interneten, telefonon, esetleg pont a lányod barátaitól kapott információk alapján.!!!
2011. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szegedi vagyok, de rengeteg budapesti ismerősöm lett az interneten keresztül. :) 16 éves koromban lett is egy pesti barátom, akivel két évig voltunk együtt, ingáztunk a két város között, pedig nincs közel. Persze a többi pesti baráttal is találkoztam és találkozunk azóta is. :) Én elengedném, nem olyan kislány már, én is ilyen korban kezdtem el utazgatni az országban távoli barátokhoz.


Az viszont szerintem túlzás, hogy ennyire utál ott lakni, hogy ki el sem megy sehová. Bár ha faluban laktok, akkor gondolom nem sok helyre tudna menni, de hát akkor is..:D

Biztos boldog lenne és nagy élmény lenne neki elutazni, de azért beszélj a szülőkkel, hogy mi van hogy van, hogyha ott aludna. (anyagilag nem tudom mennyire lenne megterhelő)


19L

2011. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elköltöznénk mert eltudnánk,csak a férjem akar itt maradni az édesanyja miatt,közbe meg munkát is alig talált itt..
2011. jún. 10. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy kérdés, hogy elengeded-e, de a nagyobbik az, hogy a lányod valami miatt nem tud ott boldog lenni, ahol épp van. Ezt meg kellene tanulnia, mert később nehéz dolga lesz.

Valahogy mintha nem a jelenben élne, hanem az álmai közt, ami mondjuk 16 évesen félig normális, de ha már ki se lép az utcára, az gáz.

2011. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy kameráztak meg beszélgetnek msn-en,amit le is szoktam ellenőrizni. Biztos,hogy a város miatt akar elmenni,vagy mert magánéletre vágyik.
2011. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!