Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legszívesebben kinyírnám. Mit...

Legszívesebben kinyírnám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A feleségem bátya nálunk fog lakni valameddig. Suliba osztálytársak voltunk de már ott is utáltam és ő is engem. Én nem tudom elviselni főleg úgy hogy minden máshogy csinál. Ő kikészít engem én meg őt. Tegnap már egymásnak is mentünk de az kezdte. Ha nem megy el akkor én megyek el vagy megfogom és kirakom. Magasról szarok rá hogy mi van vele csak a feleségem kiakadna. Nem vagyok agresszív de egyszerűen elviselhetetlen egész nap azt a búza fejét nézni. Mi csináljak már?

28/f


2011. jún. 11. 13:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Na már írni se tudok. Bocsi
2011. jún. 11. 13:45
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha mar suliban ismertetek egymast, gondolom felesegedet kb ott ismerted meg, csak azon csodalkozok, hogy tudtal osszejonni vele, elvenni felesegul, ha ennyire utalod a batyjat.
2011. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
rakd ki, a feleségednek pedig meg kell értenie, te mégis csak a férje vagy, ő csak a bátyja
2011. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Először nem is tudtam h tesók. Mondjuk nem is értem hogy lehetnek rokonok...
2011. jún. 11. 13:56
 5/13 anonim válasza:
36%
Rakd ki, azzal az indokkal hogy te mész, ha ő nem megy, mert nem jöttök ki túl jól.
2011. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Szépen kirakod, annak nincs értelme ha egymást fárasztjátok. Tudtommal ő is felnőtt ember oldja meg maga a problémáját.
2011. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Itt felmerül a kérdés, hogy miért szorùlt arra, hogy nàlatok lakjon. Ha szereted a feleségedet, akkor ki kell birnod, hogy ott van nàlatok. Fõleg, ha nincs hovamennie.

De ebben csakis te dönthetsz.

2011. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Ne viselkedj ugy, mint egy kisiskolas! Probalj egyutterezni a sogoroddal, valoszinuleg most nagy bajban van, ha megis ugy dontott, hogy oda koltozik, tehat ezen kellene elgondolkoznod!

A parodnak a testvere, a szuletendo gyermekednek a nagybatya, es a gyermeked elott is igy fogsz viselkedni?

Felnottkent kezeld ezt a helyzetet! A nejed miatt talan ellehetne viselni ezt az idoszakot, csak akarat es turelem kerdese az egesz!

2011. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Vegyetek be minkdetten IQ és Tolerancia tablettát és ne kakaskodjatok.


Mit érdekel az téged, hogy mindent másképp csinál? Mit csinál másképp, ami rád is hat? Szarj rá nagyot, vagy mondok mégjobbat: vegyél egy üveg whiskeyt és ültesd le a srácot, hogy ideje lenne a felszínes unszimpizésen túllépve jobban megismernetek egymást.

2011. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom, megbeszéltétek a feleségeddel, hogy ez lesz. Tudtátok előre, hogy ebből probléma lesz. Felkészültetek rá? Ha nem, akkor egyszerű a helyzet: igyátok meg a levét mindhárman.
2011. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!