Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésed, h...

Volt már olyan érzésed, h legszívesebben orrba csaptad volna a saját anyád?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 13:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
igen, de nem tettem!
2011. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2011. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Hát sokszor felidegesít, de ilyenkor arra gondolok, ő elvesztette az anyukáját, nagyon hiányzik neki, és milyen jó, hogy nekem még él.
2011. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
Idegesített már fel, de ilyet még sose éreztem.
2011. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

nem

egypárszor neki is lett volna rá alkalma akkora ökörséget csináltam de nem tette.

ma sem értem hogy bírta megállni.

2011. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
20 év alatt egyszer volt ilyen, de akkor olyasmire gondoltam, amit a harmadik írt. más elveszti az édesanyját, nekem meg még milyen jó hogy megvan! amúgy többször fel szokott idegesíteni, de nem bántanám soha!
2011. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Hát hogyne lenne... sőt, szívem szerint kitekerném a nyakát. Ezért ne ítéljetek el, ha valakit érdekel, elmesélem. De őt is úgy szeretném, mint a gyémántot: föld alatt békésen mélyen eltemetve...
2011. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Te viszont tényleg nagyon finoman fogalmaztál:) Orrba csapástól nem jönne rá, hogy mit csinál.
2011. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

Igen. Pont az előbb!

1. megcsalja apámat

2. folyton sajnáltatja magát, hogy őt senki sem szereti

3. ő az áldozat

4. mártírkodik

5. kidumál másoknak

6. hú de sz@r az élet


Ezekben is nőttem fel, most igyexem átállítani az agyam arra, hogy én ne így gondolkodjak, de eléggé nehéz, hiszen évekig ebben voltam és még találkoznom vele... De nem sokáig!

2011. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

Persze. Az egyik ilyen esetet meg is kérdeztem itt. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


De voltak ennél cifrább, és vadabb dolgok is. Volt olyan is, hogy megmondtam neki, hogy ha nem az anyám lenne, már rég felé sem néznék. Például, mikor terhes lettem- várt gyermek volt- és elvetéltem. Nem is tudom, hogy ilyenkor abortusznak hivják-e azt a bizonyos kisműtétet, és simán kaparásnak mondom. Szóval maga a kaparás után pár nappal kezdte nekem ecseletni, hogy mit szólnék, ha kistestvérem születne, mert ő úgy szülne még 1 gyereket. Pffff szóhoz nem jutottam. Utánna olyan ritkán tartottam a kapcsolatot vele, ahogy csak lehetett. Ha ő hivott, akkor beszéltünk,de én nem kerestem.


Akkor mikor végre összejött a gyermek, akkor azt találta mondani, hogy adjam csak neki oda a gyereket, én meg menjek vissza nyugodtan dolgozni, nehogy elveszitsem a munkám........ Na ekkor is elküldtem a jó édesbe. Évekig kinlódtam, hogy lehessen gyermekem, akkor nem adom oda egy olyan nőnek ,akit amúgy sem tudok már egy jó ideje tisztelni sem.

2011. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!