Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már annyira szomorúak...

Voltatok már annyira szomorúak, hogy legszívesebben meghaltatok volna?

Figyelt kérdés

Már vagy egy hónapja egyszerűen annyira magam alatt vagyok,mint még soha.Sokat sírok,szinte bármin sírva tudok fakadni minden ok nélkül.Állandóan csak aludnék,nincs semmihez kedvem,nincs étvágyam. Nagyon rosszul érzem magam,de ezt senki nem veszi észre rajtam,ami talán jobban elszomorít. Veletek volt már ilyen?

25/L


2011. máj. 26. 19:45
1 2 3
 1/26 cherry. ***** válasza:
100%
Igen..Így voltam ma délben:)
2011. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
minden nap...
2011. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

sztem nézd meg ezt a kultuszfilmet, ha még nem ismernéd.


Kopaszkutya:


http://www.youtube.com/watch?v=CULdWGQB59c&feature=related

2011. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 14 éves korban kezdődött, még mindig nem gyógyultam ki belőle, és 15 vagyok, és sose mutatom ki a szüleimnek meg senkinek sem. Mindenesetre azt tudom tanácsolni, hogy meg kell keresni a probléma forrását és megoldani. Amit a fent említettél az a súlyos depresszió tünetei. Én is próbáltam belőle kigyógyulni magamtól, de nekem nem ment, 1-2 óráig jól éreztem magam, aztán megint meg akartam halni, a következő 5 percben meg már nem. Nehéz véglegesen lezárni a depressziót, nagyon visszatérő...
2011. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lett volna, mostanában is elég rossz mert sajna már 3 hónapja nem találok normális munkát, mondjuk a szüleim rendesek csak szar hogy itt vagyok 24 éves és van 2 végzettségem, nyelvvizsgám, és semmi jó, de nem adom fel! Persze ez más gondjához semmi lehet.

Talán ilyenkor a társaság segít, haverok.

2011. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
19:56 vagyok, mindenesetre ajánlok egy online pszichológust: [link]
2011. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Szia.Igen,én is már egy hónapja igy vagyok...Csak én a suli miatt.Csak háromas tanuló leszek,barátnőm pedig kitünők és ez totál ciki.Meg sz*r érzés,hogy nekem nem megy ugy a suli,mint nekik :( :( :( és ha belegondolok,hogy belőlem semmi nem lesz,mert nem fogok jó suliba bejutni,legszivesebben meghalnék :(
2011. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, de túl vagyok rajta. Te is túl leszel.

Biztos történtek veled rossz dolgok, amiken nem tudsz túllépni. Próbálj olyan dolgokat csinálni amihez kedved van, és olyan emberek társaságát keresd, akikkel jól érzed magad!

Lehet, hogy elfojtod és azért nem veszik észre, hogy rosszul vagy. Az is lehet, hogy azt gondolják, ha rosszul érzenéd magad, beszélnél róla. Beszéld meg a problémáidat azzal, akiben megbízol! Lehet más is hasonlóan rossz passzban van, tudod manapság meg mindenki el van foglalva a saját problémájával.. Fel a fejjel!!! 25N

2011. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:14/L
2011. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
igen, sok mindenen mentem keresztül. Megaláztatás, csúfolás, sértegetések. Ezt a sok kedvességet az osztálytársaimtól kaptam, mivel van egy kis feleslegem. De az elmúlt hetekben megváltoztam. Sokkal pozitívabban látok mindent, vannak céljaim, amiket tudom, hogy elfogok élni. És, kicsit boldogít, hogy ők soha sehol nem lesznek az életben. tudom, gonosz dolog... (kicikizésük egyik oka, hogy a szüleim jobban keresnek mint az átlag, de ezzel tényleg soha nem vágtam fel. Szóval rájöttem, hogy szó szerint szarni kell az élet rossz oldalára és csak a pozitívra összpontosítani, mert akkor minden jóba belebotlasz! :) 17/L
2011. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!