Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom állandóan a párom...

Az anyósom állandóan a párom exnője nevén szólít. Nem szeret az anyósom?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, már el is jegyezett, de mikor vidékre megyünk hozzájuk az "anyósom" állandóan az exnője nevén szólit. Volt hogy feljött hozzánk és az itteni rokonaiknak olyan képeket mutogatott, amin a párom és az exe voltak rajata. Persze az én jelenlétemben. Meg is emlitettem neki, h ez nekem nem épp' jó érzés, és még neki állt feljebb. Össze is vitáztunk. Azzal jött nekem, hogy mert nincs közös képe rólam és a páromról, azért mutogatta azt. Később a fiát kérdezgette, hogy kinek van igaza. Ő pedig nem állt mellém. :( Azóta csak tűrök, és mosolyogva viselem az ilyenfajta dolgait és arra várok, hogy végre megtanulja a nevem. Ti mit tennétek ilyen helyzetben??? HELP
2008. febr. 21. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, így első olvasatra, először is elbeszélgetnék a párommal, az tuti. Miért is nem állt ki mellettem? Szerintem ez a minimum. Igenis érezzem a támogatását. Az anyóspajtás pedig valószínű nem azért nem szólít a neveden, mert nem tudja, hanem mert szemét. Én is voltam hasonló helyzetben. Az anyósjelölt NEKEM kezdte el mutogatni a fiáról + volt nőjéről készült képeket. Gondolhatod... Szerencsére tisztázódott az én esetemben. A párodnak, a fiának kellene beszélnie vele, de ha még melléd sem állt anno, akkor nem lesz egyszerű... Nem hajtogatja azt véletlenül, hogy a bolhából elefántot csinálsz? Ha igen, kérd meg rá, hogy gondolja magát a helyzetedbe, és képzelje el, ahogy a te anyukád a volt barátod nevén szólítja, stb.
2008. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyszer én is voltam ilyen helyzetben. igaz nem volt ilyen komoly a kapcsolat, de a párom anyja is az ex nevén szólított. Mikor harmadik alkalommal szólt nekem így , nyugodtan ültem tovább a seggemen, és mikor már vagy sokadik alkalommal szólt hozzám, közöltem, hogy nekem nem ez a nevem. Utána látványosan nem is szólt hozzám, én meg vettem a cumómat és eljöttünk haza. Itthon közöltem a párommal, hogy rakja helyre az annyját, igaz nem szép dolog kenyértörésre vinni a dolgot, nem is azt kértem, hogy válasszon közöttünk, csak hogy próbáljon a nevemen szólítani. Egyébként az a kapcsolatom nem sokáig tartott( de nem emiatt ment tönkre) a kérdésedre válaszolva anyósod valószínűlega volt menyéhez ragaszkodik, azért nem tud még téged elfogadni, de sok sikert, hátha változik a helyzet.
2008. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D hát az kellene eldönteni hogy tudatos-e?


mert a nagynéném már jó rég 5 évig volt férjnél aztán kb 10-ig nem és a mostani új férjét az egész család a régi férje nevével keveri össze, volt hogy már valakinek ki is csúszott a száján, és elég ciki volt, pedig mindenki szereti ezt a pasit, és senki nem akrná megbántani.


amúgy lehet csupán rosszindulat, te meg szólitsd úgy ahopgy nem szereti, pl Zsuzsanna a neve és mindenki zsuzsázza mert azt szereti akkor te meg zsuzsi nénizd. vagy bözskézd

2008. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.te meg szólítsd az ex anyósod nevén.ha esetleg van közös képed a volt pasiddal,egy ilyen alkalommal mutasd meg.mondd hogy na ezek meg ti voltatok.majd meglátod mit szól!meg a pasid is.elgondolkodik majd miért is nem állt melléd?tuti nem fordul elő többet.mert az már neki fájna.
2008. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja, hogy nincs képe rólatok??? Én gyorsan küldenék neki egy csokorra valót, a hátuljukra nagy betűkkel ráírnám a neveteket, pl. Karcsi és ZSUZSI


És akkor már nem mondhatja, hogy nincs kép, meg nem mutatott be rendesen a barátod és nem emlékszik a nevedre. Az a képes trükk is haláli. Vidd magaddal legközelebb társaságba az előző párodról készült képeket, sőt olyat amin az anyja is rajta volt. Meséld mindenkinek mosolyogva, hogy ez meg a Kati néni, aki majdnem az anyósod lett, és hogy milyen aranyos, kedves, fantasztikus hölgy, milyen csodás magymama lesz majd belőle, csak azt sajnálod hogy nem a te gyerekedé. Ha a barátod kiakad, mondd azt neki, azért vittél a volt barátod anyjáról képet, mert az ő anyjáról nincs neked ;)

2008. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bosszú! Lehet hogy nem tudatosan csinálja, a legjobbakat kell feltételezni, biztos csak figyelmetlen :D Szóval csak kedvesen hívd az exanyós nevén, esetleg a pici fiát az exedén. Megérdemelnék.
2008. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
92%
Szerintem az ötödik válasz a legjobb,próbáld meg követni.Még annyit tennék hozzá,ha nem a neveden szólít,egyszerűen ne vegyél tudomást róla,ne figyelj rá.Ha okvetetlenkedne,hivatkozhatsz arra,hogy téged nem úgy hívnak,miért kellene reagálnod.Remélem sikerrel jársz,mindenesetre ne haraggal hanem könnyedén,viccesen add elő magad,így talán nem bántasz meg senkit.
2008. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!