Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől jobb egy magas nőnek?

Mitől jobb egy magas nőnek?

Figyelt kérdés

A kategória szándékos, 28 éves nő vagyok, kérem a moderátort, ne helyezze át, ugyanis nem tizenévesek véleményét szeretném elsősorban olvasni! Köszönöm.


Olvastam tegnap itt egy kérdést, ami nagyon megfogott. Egy 154 magas lány szeretett volna megtudni lehetőségeket magasságnöveléssel kapcsolatban, és sok olyan válasz érkezett, ami azt taglalta, hogy alacsony nőnek lenni bizony jó dolog, és ne akarjon változtatni.

Az egyik válasz különösen nagy hatással volt rám, valaki írta, hogy a magasságnak mennyi hátránya van (bokáig érő nadrágok, cipő nincs megfelelő méretben, alacsonyabb férfiak stb stb).

Én 185 magas vagyok, és a kérdést azért tettem fel, mert emiatt régóta önértékelési zavaraim vannak. Nem volt még magasabb barátom, a tűsarkú kimaradt az életemből - holott nagyon tetszik, a "standard" ruhák soha nem álltak úgy rajtam, mint az átlag magas nőkre, akikre tervezték őket.

Szóval a kérdést az motiválta, hogy esetleg olvassak olyanokat is, hogy miért jó magasnak lenni, de aki más véleményen van, azt is szívesen olvasom.


2011. jún. 12. 10:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
aha, magyarul a polcokon és a kilókon kívül semmi előnyt nem tudtatok felhozni.. hát szerintem sincs. én is magas vagyok, és nem szeretem:(
2011. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Magyarorszàgon azért nehéz pàrt talàlni az ilyen tipusù magas nõknek, mert àltalàban a férfiak alacsonyak, nem nyùlànkok.

Nekem a fiaim az egyik 190 cm és a màsik 185 cm. A megfelelõ testalkattal.

Nincs problémàjuk, hogy ne talàljanak pàrt, amiért ilyen magasak, a baràtnöjük is olyasmi magasak mint te, vagy néhàny cm-vel alacsonyabbak.

En csak azt tudom mondani, hogy elõny, hogy ilyen szép magasak vagytok.

2011. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még csak 14 éves vagyok, de az a veszély fenyeget, hogy nem fogok már nőni, ugyanis a családomban is legtöbben alacsonyak. Most 157cm vagyok. Duci vagyok, pedig a testsúlyom ideális (48kg).


Én a magas nőket mindig is szebbnek, jobb alkatúnak tartottam.

2011. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
24%

11:04


Dehogyis fog téged az a veszély fenyegetni, hogy nem fogsz nõni, ja és duci sem vagy.

2011. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

152cm magas vagyok...miert jo magasnal lenni? Mert elered a kapaszkodot barmilyen bkv jaraton, nem szagolod senki budos honaljat nyaron a tomott jaratokon, elersz barmit ami magasan van. Igen, a ruhak....azok nagyon jol allnak a hosszu labu lanyokon..nekem mindenem rovid.

Vannak magas pasik az exem is 185cm magas es en voltam az egyszem kicsi no az eleteben...szoval leteznek. En siman felvennem a tusarkut!!! Ajanlom figyelmedbe Wendy Williams-t aki egy nagyon sikeres radio es tv show host. Na az a no bacott magas de akkoris tusarkuban jar. Ha valahogy ossze tudnad szedni az onbizalmadat...wowow bomba no vagy!

2011. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom a magasságomban, hogy nem tudok felvenni egy szép magas sarkú cipőt, mert akkor magasabb vagyok a páromnál és nem mellesleg borzasztó esetlenül mozgok benne. Amikor kamasz voltam, kaptam a beszólásokat a sok idiótától, hogy "colos" meg "zsiráf"... 180 cm vagyok. De megmondom őszintén, 160 körül sem szívesen lennék, mert az már nagyon alacsony. A legjobb szerintem az 170-175 közötti magasság egy nőnek, ez az a magasság, ami kiemel, de nem leszel tőle daru.
2011. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
A magas nők olyan szépek tudnak lenni. Múltkor elment mellettünk az utcán 3 olyan tipikus modell lány. 180 centi körül + magassarkú, annyira jól néztek ki. Nem tudom, hol találtak magukra ruhákat, de nagyon csinik voltak. Utána 1 óráig kicsinek és csúnyának éreztem magam, pedig vagyok 172 és csúnya sem vagyok.
2011. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%

Én 165 cm vagyok..és mindig is szerettem volna magasabb lenni. Már csak azért is, mert ha egy nőnek szép hosszú combjai vannak, az mindig nagyon szép. Szerintem nincs olyan férfi akinek ez ne jönne be.


Lehetséges, hogy úgy érzed nehezebb párt találnod, de a magasság az csak egy változó amit keresünk. Mindenkinek ugyanolyan nehéz szerintem megtalálni az igazit, az elvárásainak megfelelőt.


Ha Te el tudod fogadni Magad olyannak, amilyen vagy, az fog igazán vonzóvá tenni a férfiak számára. Akkor leszel boldog és kiegyensúlyozott.


Hidd el, alacsonyként ugyanúgy megvannak a problémáim. Én sem tudom felvenni a legszebb cipőket, mivel 35-ös a lábam, és egyszerűen nem találok ilyenre méretet, mostanában maximum a gyerekosztályon.


Előbb meglátszanak rajtam a plusz kilók, és már 55 kg-mal fogynom kéne.


Van egy csomó ruha, ami a vékony magas nőkön mutat jól, a legtöbb kifutón csak a Nektek szánt ruhák jelennek meg. Te azokat lehet fel tudod venni, viszont rajtam úgy nézne ki "mint tehénen a gatya".


Viszont én ennek ellenére jól érzem magam a bőrömben. Mindenkinek más a szép, és nem is akarok mindenkinek tetszeni. :)

2011. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
168 cm vagyok, mindig kisebbségi komplexusaim vannak a magas nők mellett, mert ők valahogy nőiesebbek. Hiába nincs melle valamelyiknek. 22/L
2011. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
56%

Csak tudod kedves kérdező, az a baj az önbizalom hiánnyal vagy az önértékelési zavarral, hogy mások nem igazán tudnak rajtra segíteni. Neked kell elfogadnod magad. Neked kell szeretned azt, aki vagy.

A kérdéssel kapcsolatban meg én egyáltalán nem azt veszem észre, hogy olyan húúú de alacsony pasik lennének. Az én osztályomban kapásból vagy 3-4 180-nál magasabb srác van.

A ruhavásárlásról meg annyit, hogy nem a kínaiban kell szétnézni. Nekem igazából nem volt túl nagy problémám vásárlás terén. Sőt, ha a kínaiban vettem nadrágot (mert néha volt olyan csoda, hogy találtam) akkor fogtam magam és a szárából ott a végén, ahol fel van varrva a nadrág, van még elrejtve pár centi. Fogtam magam lejjebb varrtam és már tökéletes is volt.

A cipő az már keményebb dió bevallom. Sosem volt topánkám, a magassarkú meg annyira nem vonz, mert magas vagyok és anélkül és szép lábaim vannak. Szóval, ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

Összességében én örülök neki, hogy magas vagyok, pedig nem volt még soha pasim, a legjobb barátnőm 158 centi (most képzelj el minket egymás mellett. Vicces :)).

És az élet túl rövid ahhoz, hogy ilyeneken rágódj. :)


17/L 181 cm és fél :P

2011. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!