Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől jobb egy magas nőnek?

Mitől jobb egy magas nőnek?

Figyelt kérdés

A kategória szándékos, 28 éves nő vagyok, kérem a moderátort, ne helyezze át, ugyanis nem tizenévesek véleményét szeretném elsősorban olvasni! Köszönöm.


Olvastam tegnap itt egy kérdést, ami nagyon megfogott. Egy 154 magas lány szeretett volna megtudni lehetőségeket magasságnöveléssel kapcsolatban, és sok olyan válasz érkezett, ami azt taglalta, hogy alacsony nőnek lenni bizony jó dolog, és ne akarjon változtatni.

Az egyik válasz különösen nagy hatással volt rám, valaki írta, hogy a magasságnak mennyi hátránya van (bokáig érő nadrágok, cipő nincs megfelelő méretben, alacsonyabb férfiak stb stb).

Én 185 magas vagyok, és a kérdést azért tettem fel, mert emiatt régóta önértékelési zavaraim vannak. Nem volt még magasabb barátom, a tűsarkú kimaradt az életemből - holott nagyon tetszik, a "standard" ruhák soha nem álltak úgy rajtam, mint az átlag magas nőkre, akikre tervezték őket.

Szóval a kérdést az motiválta, hogy esetleg olvassak olyanokat is, hogy miért jó magasnak lenni, de aki más véleményen van, azt is szívesen olvasom.


2011. jún. 12. 10:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 192 cm magas nő vagyok, 27 éves. Gyerekkorom óta problémáim voltak a magasságom miatt. Az emberek az átlagot szeretik, ami átlag feletti, azt vagy kinevetik, vagy rábámulnak. Soha nem volt magassarkùm. Egyszer mentem ki az utcára a hùgoméban, alig vártam, hogy hazaérjek. Minden párom alacsonyabb volt nálam. El sem tudom képzelni, hogy milyen lehet állva rádőlni a párom mellkasára. Nem kapok magamra ruhát, nadrágot, cipőt. Ami esetleg jó lenne hosszban, az csipőben rossz. Nekem soha nem tetszett, hogy magas vagyok. De van egy tapasztalatom: Pest megyeben mindenki megbámul a magasságom miatt, Budapesten nem. Vidéki megyékben sem. Szóval nehéz az élet ilyen magasan. :( Habár apum mindig azt mondta, hogy az alacsony embereknek talajmenti fagynál deresedik a haja. :D Mégis lennék inkább 160 cm!
2013. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Az összes barátnőm magasnak számít, 195 centis párom is volt. :)


28/F

2015. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!