Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én legyek megértő hónapokon...

Én legyek megértő hónapokon át hogy nincs hozzá kedve, de ha nekem nincs, akkor már 1 hónap után azzal jön hogy szakít? Férfiak, ti is írjatok

Figyelt kérdés

Volt olyan időszak az életünkben, amikor kb 4 hónapig nemtudtam rávenni/megkérni semmire!

Kérem hogy kicsit fogyjon le, sokat felszedett, kicsit jobban figyeljen oda mint eszik, mert állandóan szellent, kértem hogy néha szőrtelenítsen. Ennek ellenére kívántam, és rendszeresen visszautasított, jó ha havi 2x voltunk együtt.

Aztán fordult a kocka. Elfoglaltabb lettem sokkal. És jobban is adok magamra. Pl: régebben sosem pedikűröztem-manikűröztem, most meg hetente újrafestem, persze azért is mert nyár van, és sokkal szebb úgy papucsba a lábam. Van egy kis időm napozok, és teljesen új frizurát is csináltattam, vettem már új ruhát.

Párommal sokszor csak este találkozunk, kb 9 óra körül. Mostanában állandóan kívánja a szexet, vagy 1,5 hónapja én pedig nem. És most ő az, aki szenved érte, hogy nincs.

EGyszerűen nincs hozzá már kedvem, fáradt vagyok, de mondtam is neki, hogy ha lezajlik ez az időszak, akkor biztos jobb lesz.

De nem érti meg hogy estére már fáradt vagyok.

És azzal jön, hogy biztos már találtam más pasit, és azzal vagyok, azért nem fekszem le vele. Meg azt is kitalálta, hogy neki ez igy nem jó, már szex sincs. Meg nem is figyelek rá oda.

Érdekes, amikor ő volt elfoglalt, fáradt, és még csak arra sem ért rá hogy beszéljünk 10 percet, hónapokon át, akkor én voltam a hisztis, hogy nem értettem meg.

Most meg hogy nekem van az életemben 2 ilyen hónap, neki már egyből minden baja van.

Miért ilyen? vagy a többi pasi is hasonlóan reagálni?


2011. jún. 12. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha ezt így elmondanád neki? ha pedig ennyi miatt szakít akkor meg sem érdemel!
2011. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mondtam neki.

Erre azt válaszolja, hogy arra van időm amire akarom, meg hogy ő nem hiszi el hogy ennyire fáradt vagyok.

Hamarabb hazaérek, mint ő, ezért azt a 2-3 órát még kitöltöm valamivel. Mondtam is neki, hogy este 10 kor már semmi kedvem hozzá.

2011. jún. 12. 12:51
 3/10 LN09 ***** válasza:
100%

Az én férjem megérti ha nem szeretnék lefeküdni vele, pedig mi sem szexelünk sűrűn. Emiatt nem gondoljuk egyikünkról sem, hogy megcsalnánk egymást.

Biztos mert változtál azért gondolja, hogy csalod. Végülis, ha belegondolsz, ha tőle nem kapod meg akkor egy idő után gondolhatja, hogy akkor másnál keresed a boldogságot ( mégha nem is igy van, de elöbb vagy utóbb... )


Ha pedig már megmondtad neki, hogy kicsit figyeljen oda magára és tojik rá, akkor sokra nem mész vele. Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de az írás alapján, ez a kapcsolat már olyan megszokott. Hosszú távon csak szenvedés lesz az tuti. Mi 11 éve vagyunk együtt, de még mindig ugyanúgy szeretjük egymást, pedig 26 éves vagyok. Délután alig várom, hogy együtt lehessünk, és még1x mondom, hogy mi sem bújunk össze sűrűn! Nem azért mert nem szeretnénk, vagy mert unalmas, hanem ilyen a habitusunk.


Próbálj vele még1x beszélni, és mondd neki, ha nem változtat akkor kilépsz ebből, mert neked ez igy nem jó! Meg kell félemlíteni, különben azt fogja hinni, hogy ááá, ugysem hagyod el, mert tűröd...

2011. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

hát kérdezzd meg tőle h ő miért volt ugyan ilyen veled?mért hagyta h elhízzon meg stb....ha kicsit szeretne próbálna a kedvedben járni...persze velem is előfordul h fáradt vagyok és inkább aludnék,ez normális,de meg kell beszélni a dolgokat.pl én megtudtam a barátnőmmel oldani:ha fáradt vagyok akkor alszom,és ha másnap is az vagyok,de szeretné a szexet,akkor a kedvében járok.utána ugyis jobb az alvás.ha szeretitek 1mást akkor 1xenged az egyik,1x a másik.ennyi.nekünk működik.ha nektek nem,akkor hagyd el,ha kérsz tőle valamit(ami teljesen normális és elfogadható)azt tegye legalább meg sztem.

20/F

2011. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk ha egy hét kiesik, az értem, de hogy hónapokon át??? Szerintem a rendszeres szex, pont olyan mint az étkezés, és fontos egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban.

Persze a szex is lehet, ilyen is meg olyan, is. Vagyis, hogy csak az egyik elégíti ki a másikat, vagy csak egy őrperces, de a lényeg az, hogy megtaláljátok az arany közép utat, ami mind a két fél számára elfogadható.

De, hogy hónapokig szex nélkül lenni? Akkor marad az önkielégítés, amibe besegíthet a másik.


40éves és férfi.

2011. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LN09 ***** válasza:
76%

Kedves 40 éves férfi!

Mi 11 éve élünk boldogan, és mi sem vagyunk együtt sűrűn. Nekünk nem lételemünk a szex. Vannak olyan emberek akik boldogok anélkül is ( akármilyen hihetetlen :) )

2011. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadóval értek egyet. Mi másfél éve vagyunk együtt, s bizony sokat dolgozunk... Persze kicsit aggódtam, hogy havi 4x-szer voltunk együtt, de azt hittem, hogy már nem szeret... Egy-két hete megbeszéltünk mindent, s minden rendben. Esténként összebújunk tv-t nézni, elvagyunk, s nem lételemünk az együttlét.

Szerintem is beszéljél a pároddal. Ha nem hallgat rád, akkor nincs mit tenni. Ha ennyire nem képes érted...

2011. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiegészítésképpen. Utolsó 2-3 hónapban ritkult meg a dolog. De ez tényleg egyén kérdése is, hogy mennyire hiányzik..
2011. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy fáradt vagy, de őszintén: nem lehet, hogy valami zavar benne, vagy megundorodtál valamitől? Azért kérdezem, mert a volt barátomnál velem is ugyanez volt, az utolsó hónapokban állandóan fáradt voltam és elutasítottam. Csak a szakítás után jöttem rá, mi volt valójában a probléma: sz*r volt vele a szex, mert önző volt, ha nem tudott azonnal belém hatolni, akkor volt, hogy leordította a fejem, vagy egyszerűen abbahagyta, és elkezdte kielégíteni magát. Ráadásul gyakran kellemetlen szaga volt, azóta sem szeretem az orális szexet. Tudom, hogy sokan most megkérdeznének, hogy tudtam ennek ellenére vele maradni? A rózsaszín köd miatt mindent kimagyaráztam, de tudat alatt undorodtam, ezért a szervezetem fáradsággal védekezett. Bocs, hogy hosszú lett.
2011. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak hasonló esetek, pl. nálunk is. Egy időben a párom elég ritkán akart szeretkezni, persze mindíg kimagyarázta valamivel (ideges, fáradt, beteg, stb). Egy idő után már nekem ment el a kedvem az egésztől, na akkor persze érdekes módon ő akarta volna, én viszont már nem, és egyértelműen nem tetszett neki ez a helyzet. Azért finoman megjegyeztem hogy volt ez sokáig fordítva is úgyhogy ne fogja most rám hogy csak én tehetek róla..
2011. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!