Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házisárkány lennék, vagy...

Házisárkány lennék, vagy jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt, de csak hétvégén tudunk találkozni. Ő ennek ellenére péntekenként nem engem akar látni, hanem inkább a haverjaival megy el bulizni.

Állítása szerint szüksége van a barátaira (ok, ezzel nincs gond), de ők nem csak összefutnak dumálni egy sör mellett, hanem hajnalig tartó bulikba mennek, discoba.

Abba már bele se akarok gondolni, hogy miket csinálnak közben..

Úgy volt, hogy szombaton kirándulni megyünk, ezt még hét elején megbeszéltük. Aztán mikor pénteken ő elment buliba, akkor mondtam, hogy jó felejtsük el a szombatot, nem akar egy másnapos fáradt nyűgös emberrel kirándulgatni. Nem is keresett egész nap, hanem tegnap este 10kor, hogy akkor találkozzunk. Én meg mondtam, hogy nem akarok már találkozni. Azóta semmi.

Mit tegyek?


2011. jún. 12. 17:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta sem keres:(

Tegnap esti telefon is annyi volt, hogy "átmenjek?" én meg mondtam, hogy ne. erre egy szia, és lerakta.

2011. jún. 12. 20:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Hááát. Nem vagy házisárkány, ez mindenkinek rosszul esne.

DE. Szerintem ilyen szempontból a többi pasi sem jobb... Vagy lehet, hogy csak nekem vannak túl rossz tapasztalataim, de mindig azt láttam, hogy a hímneműeknek a haverozás az első. Úgyhogy otthagyhatod, ha ezzel annyira megbántott, de ne hidd, hogy a következő nem ezt csinálja majd :(

2011. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi neked is, hogy írtál:)

igen..az előző se volt sokkal jobb:(


Csak érdekes, mert apám soha nem jár el haverozni, kocsmázni, ha mégis összejövetelre mennek, akkor is anyuval kettesben, ezért furcsa ez nekem. És nem csak most, hogy idősebbek, régen is így volt.Pedig állítólag az ember olyan párt választ, mint a szülei...nekem ez nem jött be:S

2011. jún. 12. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!