Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan kiakadva...

Miért vannak sokan kiakadva ezekre a lányokra?

Figyelt kérdés
Sok kérdés van, hogy a mai fiatalok miért ilyen könnyelműek.Ti nem tettetek soha ilyet.Nekem is volt fiatalon pár egy éjszakásom, most mégis boldog párkapcsolatban élek egy tündéri babával.Volt megtörtént, őszintén van amit nem bántam meg.
2011. júl. 5. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

a nagy különbség az,h mig nekem 22 évesn volt egyéjszakás kalandom, a mai lányoknak ez már simán megvan 14 évesen. és nem a lányokra vannak kiakadva,hanem a szülőkre,engem anno el nem engedtek volna 18 éves korom alatt pl buliba,diszkóba,ottaludni valakinél! pedig nem vagyok öreg,33 vagyok.


szóval az erkölcsök nagyon gázak manapság. én ezen akadok fenn,nem azon h van aki hibázik

2011. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Jó kérdés. Nem vagyok rájuk kiakadva, csak furcsa. Én is 33 vagyok, mint az előző válaszoló, van gyermekem is. De soha nem volt egyéjszakás kalandom. Lehet, én lógok ki ennyire a sorból?


Amúgy valószínűleg megálázónak lehet gondolni a dolgot, hogy na, ennek is megvoltál, és kész. Kihasznált, és dobott. De én inkább sajnálom az ilyen lányokat.

2011. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

18 évesen sminkeltem ki magam úgy buliba, mint ahogy ezek általános iskolába mennek. Miért kell 13 évesen kurvÁÁnak kinézni?

32/N

2011. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem útszéli az, akinek egynél több egyéjszakás kalandja volt. (egy az még elmegy sztem).


Konkrétan ugyanazt csinálja, mint egy hivatásos, csak nem kap érte pénzt. Csak a testét adja oda. Akkor is ha élvezi. Én se tudnám magam lealacsonyítani egy egyéjszakásra, én úgy érzem, sokkal többet érek annál. de nem vagyunk egyformák. szerencsére!

2011. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Én 37, vagyok, de nekem sem volt egy éjszakás kalandom, de ha volt vkinek, azt sem szólom le. A gond azzal van, hogy amit a mi korosztályunk csinált meg mondjuk 18-25 évesen "forró fejjel",azt most a 13-16 évesek csinálják, és dicsekednek vele, mintha ezért fel kellene rájuk nézni. De ha balul üt ki a dolog, akkor nyüszítenek,mint egy gyerek.

Ha olyan "felnőtteknek" hiszik magukat, akkor a következményekkel is számolniuk kellene...mintha felnőttek volnának. Na, ez nincs meg bennük.

2011. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Én is 33 vagyok! :-)

Volt 1 éjszakás kalandom, voltam szerető is, volt idősebb pasim is, aki csak a pénze miatt kellett... 8. után mehettem először discoba... Kipróbáltam a füvet, ittam nem is keveset...

5,5 éve élek boldog kapcsolatban, van egy 22 hónapos Lányunk és úgy érzem kitomboltam magam minden téren. Nekem a család az első!

Nem vagyok büszke sok mindenre, de ez is én vagyok. Ha a Lányunk csinálná ezeket?? Az Uram kettétörné a derekát, én pedig próbálnék komolyan beszélni vele: használjon óvszert, ésszel igyon, stb. De remélem, hogy lesz annyi esze, mint nekem volt anno és nem lesz belőle tinimami, drogos vagy alkoholista.

Én úgy gondolom, hogy a társadalom sajnos ezeket hozza magával, de sok múlik a nevelésen. Szeretnék olyan anya lenni, mint amilyen az én Anyukám, aki nagyjából mindenről tudott, egyedül nevelt és a mai eszemmel fel nem foghatom, hogy nem kapott tőlem gutaütést! :-D


Talán azzal van bajom, hogy én vagy a mi korosztályunk sztem tizenévesen érettebb volt, mint a mai tinik.

2011. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ok, csak mi nem Szex és New York-on nőttünk fel. Egyszerűen felgyorsult a világ, ők is lenyugszanak, és normális családanyák lesznek.
2011. júl. 5. 15:05
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Én 30 éves nő vagyok, és bizony volt több egyéjszakás kalandom, de ezért még nem nevezném magam qrvának. Az én döntésem volt, jó volt, megtettem, kész, pont. Ezek még a 20-as éveim elején voltak, mára benőtt a fejem lágya, teljesen normális párkapcsolatban élek, most tervezzük a babát. Nem bántam meg ezeket a dolgokat, ezek is közrejátszottak abban, hogy ma olyan vagyok, amilyen. Szóval én nem ítélem el azokat, akik tisztában vannak azzal, hogy mit csinálnak, és felvállalják az esetleges következményeket is. Elvégre mindenki a saját életéért felel, mi közünk van hozzá, hogy mit csinál, és hogy érzi jól magát?

Engem a mai lányokban inkább az zavar, hogy 13-14 évesen már egy 20 körüli, kiégett nőnek néznek ki, túl sok smink, semmit nem takaró ruhák, felelőtlen szexuális élet (védekezés nélkül, buliban, esetleg többen, stb.) Túl korán érnek, és ráadásul a legtöbb leányzó hihetetlen királynőnek képzeli magát, mindenkit lenéznek maguk körül. Nem szeretnék általánosítani, de Pesten élek, tömegközlekedem, és rengeteg iskolást látok, szinte mindegyik ugyanúgy néz ki, és sajnos a fiúk is egyre rosszabbak... mintha valami szuperhadsereget akarnának létrehozni, ahol nem számít senki és semmi, csak hogy jól nézzünk ki... persze tanulni smafu :)

2011. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%

Engem 16-17 évesen még apukám vitt diszkóba kocsival és éjfél max. 1 kor jött értem. Nem voltam az a szende kicsi lány, de mostanra mindent kipróbáltam, amit szerettem volna és mostanra egy nyugodt önálló nő lettem.

Az életben minden ki kell próbálni, egyszer élünk:)

20L

2011. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Számomra szomorú azt látni, hogyan égeti ki magát néhány fiatal. Nagyon nem mindegy, hány éves vagy az első abortuszodnál. Legalábbis az a srác, akit 11 éves korától tanítottam, ma 18 évesen túl van azon, hogy elvetették a gyermekét. Felcsinált egy néhány évvel idősebb lányt 16 éves korában. A srác el nem tudjátok képzelni, milyen kiégett évek óta. Többet tapasztalt, mint én meg a párom, akik 30-as éveinket tapossuk. És nem irigylem érte.
2011. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!