Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most voltak nálunk látogatóban...

Most voltak nálunk látogatóban a nevelőapám testvére és neki a felesége. Olyat érzek, amit nem kellene! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nevelőapám testvére nagyon jó pasi, fiatalabb a nevelőapámtól, bár így is az apám lehetne. Nagyon jóképű férfi, izmos, erős, átható szemei vannak és csodás, vakítóan fehér mosolya. Mindig látok valami huncutságot a szemében, amikor rám néz, olyan pajkosan mosolyog közben, megnevettet, nagyon jó a humora, s nagyon finom az illata. Megérintette a hajam és ettől teljesen beindultam, azt mondta, hogy nagyon szép a hajam!

Olyat éreztem most, amikor itt voltak, ami ellen belül én is tiltakozom, mert tudom, hogy nem helyes! Vágyat éreztem, izgatott lettem, de erről nem tehetek, mert teljesen ösztönszerű volt ez az érzés! A fantáziám meg száguldott mindenfelé, elképzeltem, ahogy ezzel az erős férfival szeretkezem buján és vadul! Szörnyű bűntudatom volt utána! Főleg, hogy a felesége egy nagyon kedves, jófej nő!

Meghívtak magukhoz nyárra, csak engem, mert a szüleim dolgoznak, nekem pedig a főiskolán nyári szünet lesz...

Nem tudom mit tegyek, elfogadjam a meghívást? Főleg, hogy valószínűleg sokat lennénk kettesben, mert a felesége és ő különböző időközökben dolgoznak, így mindig csak az egyikük lenne otthon napközben, illetve éjszakánként...

21/L


2011. jún. 12. 20:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Megérkeztél életed első "próbájához". Válaszd az "élet utját", az pedig az, hogy nem mész el, sőt kerüld a pasit. Garantáltan csak keserűség lenne a dologból minden érintett félnek. Azzal meg ne is ámítsd magadat, hogy úgysem fog semmi történni... Ne cseszd el az életed, várj a TE pasidra, aki neked van "szánva". Hidd el, ő is olyan izgató lesz.
2011. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nős pasival ne kezdj, azzal csak magad járatod le, ha mindenki tudja, hogy tudod, hogy nős. Lehet, hogy egy szex után feléd sem néz, csak egy skalp leszel neki (főleg, hogy azzal villoghat majd a haverjai előtt, hogy sikerült megdugnia egy huszonegy éves pipit), és ha kiderül, mindenki elkönyvel egy kis k.rvának. Gondolom, nem ezt akarod. Aki nős létére képes ráhajtani a testvére nevelt lányára, attól nem lehet semmit várni a jövőben, nem hiszem, hogy szerelmes lenne beléd.

Az is lehet egyébként, hogy te értetted félre (amit a leírásod alapján kétlek, de előfordulhat)... akkor meg csak te szenvednél egész végig, amíg ott leszel a nyaralójukban. Szval ne menj... mondd azt, hogy nyári munkád lett vagy vmi ilyesmit.

2011. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21:33: szerintem a kiskegyedben volt, abban szokott lenni ilyen rovat. mondjuk azok is általában kamuk mint a ház, de jó rajtuk elcsámcsogni :D
2011. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk arra is kíváncsi lennék, hogy ki hívott meg. nem hiszem hogy az asszonynak jutott az eszébe :) haha


Egyébként meg, ha le is fekszel vele, nem tudja meg senki. ő sem fogja szétkürtölni az tuti. De, mivel a folytatása elég reménytelen, mivel messze is van tőled, meg egyébként is, ezért nem ajánlom. Mellesleg ha így viselkedett veled, akkor ő is megéri a pénzét... :) Nyilván eléggé észrevehető volt a vonzalma, ha ennyire feltűnt.

2011. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kamu, miért olyan hihetetlen? :O

Ez úgy történt, hogy mivel elég nagy udvarunk, kertünk van és a garázs hátul van, a nevelőapám testvére meg akarta nézni a kocsit (most vettük) és én mentem neki megmutatni, mert a szüleim az ebéddel, illetve a terítéssel voltak elfoglalva (grillezés, tűzgyújtás stb.). Én hátul a garázsban történt igazából a közeledése.

Egyébként együtt hívtak meg, mindketten, nem csak a férfi, hanem a feleséggel együtt!

2011. jún. 14. 10:24
 16/19 A kérdező kommentje:
*és
2011. jún. 14. 10:25
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Tapasztalatom szerint az a férfi aki kimutatja a vonzalmát, és nyilvánvalóvá teszi a számodra, az nem fog ennél a pontnál megállni, ha alkalma adódik. Pláne, hogy ha te nem kacérkodtál vele, mert gondolom nem, legalábbis a beszámolóból ez tűnik ki.


Nyilván tetszel neki :) ami nem baj, a baj ott van, hogy elkezdett nyíltan közeledni. Mármint ez sem baj, csak neked kell eldöntened, hogy ha mégis történik több is köztetek, akkor elfogadható-e neked az a helyzet, hogy egyelőre és lehet véglegesen nem számíthatsz rá mint férfi, csak mint szerető. Ha nem ragaszkodsz hozzá, akkor károd nem lesz belőle. Az hogy ő milyen viszonyban van a feleségével, nem tudjuk, és őszintén szólva én úgy gondolom hogy ez az ő sara, hogy hogy viszonyul a nőhöz és hogy ha megcsalja. Mellesleg gyanítom hogy nem te vagy az egyetlen vagy ha veled nem, akkor mással úgyis megteszi. De hogy ha elmész hozzájuk akkor ott több is lesz, az 100 %.

2011. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Elmentél hozzájuk? Végül is mi történt?
2012. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem mentem el. Kerestem egy munkát a nyárra. Megmondom őszintén azért nem mentem, mert nem bíztam volna magamban, hogy nem történt volna semmi, ha elmegyek...
2012. ápr. 27. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!