Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a párom?

Miért ilyen a párom?

Figyelt kérdés

Párom folyton idegesít azzal, hogy idegen nőkről mesél. Ha baráti társaságába bemutattak neki valakit, hogy megint egy új nő flörtöl vele… Ezek teljesen lelohasztja az önbizalmam és benne is kevésbé bízok meg. Amikor kérdezem, hogy ez miért jó neki ,hogy miért élvezi azt hogy ideges vagyok ha elmegy nélkülem valahova. Akkor azt válaszolja, hogy azért, hogy ne legyek ennyire magabiztos magamat és a kapcsolatunkat illetően, meg élvezi hogy egyből ideges lesz és akkor még szebb vagyok!

Így nem érzem magam teljes biztonságba, hogy nem olyan nagyon „biztos pont” a számomra.

De nem értem ez miért jó neki, a párom biztos pont számomra és nem szórakoznék, hogy ezt eljátsszam, nem? Vagy én gondolom rosszul?

Már mondtam neki hogy addig játszadozik amíg elegem lesz és elhagyom. Erre annyit reagál, hogy megnézné azt a férfit akiért elhagyom (ugyanis ő teljesen elégedett magával, persze lehetne jobbat találni nála, akinek belső értékei vannak, mert számára minden a külső)

Ő teljes biztonságba érzi magát, mert tudja hogy nagyon válogatós vagyok és elutasító nehéz meghódítani. Neki is nehéz volt, most meg már ugy kezel, hogy bármit tehet ugyis itt leszek neki. Vagy nem tudom.

És ezt is így elmondtam neki, azt mondta, hogy pontosan így van, jól is érzi magát ettől az érzéstől, és tudja hogy megbízhat bennem.

Nem értem a viselkedését! Mit gondoltok? Miért jó, hogy bosszúságot okoz nekem?


2011. jún. 13. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mekkora egy önelégült suttyó... Ezzel semmit sem tudsz kezdeni, azon kívül, hogy kiadod az útját. Megváltozni úgysem fog. De téged se értelek minek vagy vele, nem látom hol éri ez meg neked?
2011. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mit keresel mellette. Nehéz volt megszerezni, aztán most már bármit megtehet veled? Szánalmasan éretlen jellem, arra van szüksége, hogy folyton harcolj érte, és így ő pótolhatatlannak és jó pasinak érezze magát. (Plusz még a többi nő figyelmét is magára vonzza, és el is hiszi magáról, hogy bárkit megkaphatna..) De te nem kapod meg, amire szükséged van: érted nem harcol senki, téged nem értékelnek, nem érzed magad különlegesnek, nem törődnek veled, és nincs biztos pont az életedben. Ha vele maradsz, életed végéig erre számíthatsz, minden adandó alkalmat megragad majd, hogy féltékennyé tegyen, így növeli a saját egóját és rombolja a te önbizalmadat. A végén lábtörlőnek fogod érezni magad, és úgy gondolod, szerencsés vagy, hogy egy ilyen félisten szóba áll egy olyan senkivel, mint te, és bármit elviselsz, imádattal szolgálod ki, hogy veled maradjon. Erre megy ki a játék.. Persze az is lehet, hogy pár év múlva rájössz, már nincs számodra semmi jó ebben a kapcsolatban, és elhagyod, de az összetört önbizalmadat már soha nem fogod újra felépíteni.

Lépj, ameddig még nem tapos el teljesen!

2011. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!