Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lépjek, tegyek? (Kérdésed...

Mit lépjek, tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szakítottunk a volt párommal novemberbe,de nem azért,mert nem szerettük egymást,hanem mert sok volt a vita közöttünk.

Egészen februárig elvoltunk egy se veled-se nélküled szituációban,és ez miattam volt,mert nem tudtam a helyzetet kezelni,és elég gyerekes voltam.

Márciusban beszéltünk utoljára,hogy nem lesz már közöttünk semmi,bár még szerettük akkor is egymást,de teljesen egymás agyára mentünk.

Azóta nem beszélgettünk,köszönőviszony- 1-2 mondat szintjére.

Nekem azóta volt egy párkapcsolatom,de egyszerűen csak az exemre tudok gondolni,még mindig szeretem,ezért szakítottunk 1 hete.

Neki nem volt azóta senkije,még "csak szex" szintjén sem.

Szeretném újra felvenni vele a kapcsolatot,de nem merem csak úgy felhívni,hogy: szia,nincs kedved dumálni?

Jó lenne újra beszélgetni,és újra fellobbantani a lángot,nagy szerelem volt a miénk és még márciusba is azt mondta,hogy szeret.

Azóta ebben a párkapcsolatomban felnőttem,rájöttem,hogy milyen hibákat követtem el az egész kapcsolatunkba,teljesen megváltoztam,és úgy érzem,most működne.

Nem tudom,mit tegyek,de felemészt az érzés.

22L ,egyébként 2 évet voltunk együtt.


2011. jún. 13. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pedig csak ez a módja,ahogy írtad.Fölhívod,kellemesen elbeszélgettek,és az úgyis jön magától hogy mit mondj.Hív föl,ne habozz!
2011. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én történetem:

Párommal együtt voltunk több mint másfél hónapig. Szakítottunk, mert sok volt a vita köztünk, családi problémák, stb. Rá egy hétre újból összejöttünk, merthát szerettük egymást, de a feszültség mindig megvolt, szóval nem működött. Külön voltunk több mint 5 hónapot, ő megkeresett. Nem hazudok, jól esett, vissza jöttek a régi érzések... Nem is kellett sok, rá egy hétre találkoztunk, és újra megpróbáltuk. Azóta együtt vagyunk, és a kapcsolatunk jobb mint valaha. Ő is változott, én is, megkomolyodtunk, sok mindent máshogy látunk, mint anno.

Sok sikert kívánok nektek!

2011. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jaj, mikor ezt olvastam, hirtelen kihagyott a s
2011. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Basszus, elszállt a hosszú írásom... Szóval kihagyott a szívem, mintha magunkat olvastam volna. 3,5 év alatt most májusban szakítottunk negyedszer. Az utolsót kivéve mindig a párom (F), merthogy "nem illünk össze", "nem működik a kapcsolatunk", "túl sokat vitatkozunk", stb.

Mivel mi már harmincasok vagyunk, legutóbb én mondtam, hogy én már ilyen levegőben lógósan nem akarom folytatni, állapodjunk meg. Erre szakított. 3 hét múlva fölhívott, hogy irtóra szenved, aztán 2 hét múlva megint azt mondta, nem fog menni. Hát, így állunk. Én hiszek benne, remélem, hogy együtt leszünk, mert nagyon öszetartozunk.

Szerintem küzdelem, harc minden kapcsolatban van. Nem kell bedőlni a rózsaszínűen kezdődő kapcsolatoknak, ott is lesz előbb-utóbb. Én magunkat mindig azzal vigasztalom: az elején túlesünk az elején.

Bocs, a hosszú bevezetésért: persze, hogy keresd meg! És próbáljátok (mindig!) megbeszélni, hogy mi nyomaszt,bánt titeket, s vegyétek komolyan azt, ami a másiknak rosszul esik. Oltári közhelyesen hangzik, de így van: ha nem beszélünk, az a kapcsolat halála.

Én nagyon szurkolok! Mindig tartsátok szem előtt, hogy egymásért, a kapcsolatért küzdötök, még ha nehéz is.

2011. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Petranova,és ha ő már nem szeret,továbblépet teljesen és elfelejtett,nem jönnek vissza az érzések?Akkor az önbecsülésemnek annyi.
2011. jún. 13. 23:41
 6/17 anonim ***** válasza:

Bocs, helyesn: az elején túlesünk a nehezén:-).


Ha megírnád, mi lett, az nagyon jó volna!

2011. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De ha nem jelentkezel, sosem tudod meg, aztán gyötrődhetsz egy életre, hogy mi lett volna, ha...?
2011. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja, megint a hosszú válasz írója vagyok: nálunk a 4 hónap volt a leghosszabb idő (szünet).
2011. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Ne várj 50 évet, mire rájössz, hogy hagytad elveszni életed szerelmét." Grace klinika


Csak úgy megfogott ez az idézet múltkor...

2011. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Naja,de mivel ő fejezte be,és nem keres,ez arra enged gondolni,hogy nem érdeklem már..

Nem akarom újra átélni a csalódást.

"hosszú" és te most mihez kezdesz?

2011. jún. 14. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!