Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy komoly kapcsolatom,...

Van egy komoly kapcsolatom, de egy nagyon jó barátom elég durván udvarol nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom nem tud róla.

Régebben tök normális volt minden, de ez a barátom vhogy belém szeretett és vmi más is történhetett vele mert nagyon furcsán viselkedik. Azt mondja mindig iylen ha szerelmes, de ez már tényleg túlzás. Pl: a múltkor "véletlenül" összefutott velem egy drogériában(sztem direkt keresett v követett) kicsit dumáltunk, mondta h velem tart ha már így összefutottunk. Néztem a parfümöket dumáltunk és csak úgy mondtam h leheth h megveszem ezt az paris hilton parfümöt nyárra majd később. Aztán másnap megtalátam a parfümöt a postaládámba bedobva!:S Kérdőre vontam, mondtam h ezt nem fogadhatom el, ő meg nagyon kérlelt, h de tegyem el és h úgyse adott semmit névnapomra meg ilyenek(ami amúgy nem igaz mert vett csokit meg képeslapot is). Végülis elraktam, hadd örüljön.

Egy másik: Átjött pár könyvért h kölcsönkérje és pont be volt kapcsolva a gép, vmi aukciós oldalon nézegettem egy pólót. Kérdezte, hogy tetszik-e nekem én meg mondtam hogy igen, épp vmi ilyemit kerestem. Aztén két hét múlva beállít a felsővel.

Vett még más dolgokat is ez csak a két legfurább példa.

Elég pénzes családból száramzik, de ez azért mégis elég durav túlzás.

Ha nem fogadom el az ajándékot akkor nagyon kiborul, olyanokat mondd h ő nem kéri, hogy vele legyek, nem kéri h szakítsak a párommal, nem kér semmit, csak h ezeket fogadjam el, legalább ennyi öröme legyen, ha már nem lehet velem.

Már egyáltalán nem akarok vele lenni, kerülöm a társoságát, nem mondok neki semmit(főleg nem arról, hogy akarok-e vmit venni a közeljövőben- habár gonolkodtam rajta h kitolok vele és megemlítek neki egy ferrarit xD, nah jó nem...:)

Ez az egész oylan idétlen. Olyan mintha megőrült volna. De más tekintetben tök normális, ezt leszámítva senki semmi változást nem lát rajta.

Mit csináljak? Szeretem mint barátot, de ha folyton kínos helyztbe hoz az ajándékaival és üldöz a szerelmvel akkor elveszítem és ő is engem. Nem kéne h így legyen vége....:(


2009. márc. 21. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A P.H.nem fér át a postaláda nyílásán...

Milyen aukció volt?1 ft-os?

2009. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem 1 FT-os volt. olyan 4-5000 ft volt, már nem emlékszem. Am igen, rosszul írtam, valszeg ő se bedobta hanem benyúlt a kerítés rácsán, kinyitotta a ládát hátulról és úgy rakta bele... kicsit körülményes ezt így leírni(ezért is nem így írtam eleve:P).... de ha már szőrszálhasogattál....:D De légyszi inkább vmi tanácsot írj:S
2009. márc. 21. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Dobd mind a kettőt!Ha szombat este egyik se ér rá veled foglalkozni,húzzanak a náthásba!
2009. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben beszélnék az udvarlóddal, hogy Te, csak mint barát tekintesz rá, és, hogy te sem örülnél annak, ha megtudnád, hogy a barátod "rajongója" ajándékokkal halmozza el a párod.Szerintem, ha megérteted vele, hogy te "csak" mint nagybetűs jóBARÁT tekintesz rá, megértené h a szerelem terén nincs esélye.Esetleg,hogy neki ne legyen olyan "fájdalmas" hozzáteheted,hogy neked fontosabb az Ő barátsága, mintsem, hogy ilyen miatt érjen véget!Finoman hozzáteheted, hogy ez miatt van, hogy minél kevesebb időt akarsz vele tölteni.Ha tényleg fontos vagy neki, akkor meg fogja érteni!
2009. márc. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Az előbbiekhez hozzátenném, hogy ezek mellett barátként világosítsd fel, hogy mennyire rosszul közeledik az emberekhez. Próbáld másfele terelni. Nem tudom, hogy egyébként volt-e barátnője, de nem tartom valószínűnek. Ha pedig mindenképp a pénzével szeretné a kapcsolatait fenntartani, akkor vannak hölgyek, akik kifejezetten erre utaznak.
2009. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérj tőle olyasmit, amit a barátodnak adhatsz.
2009. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Említsd meg, hogy szeretnél egy családi házat:>
2009. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a barátságot, ha nem tudja visszafogni magát, nézd levegőnek.
2009. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!