Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen még nem volt komoly...

30 évesen még nem volt komoly kapcsolatom. Lehet, hogy velem van a baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 12:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

menj pszichiáterhez, az majd megmondja

de nem feltétlen a te hibád, rosszkor voltál mindig rossz helyen

de nem gondolom hogy egy bomba nő vagy

2010. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
vagy ha faszi, akkor egy jó parti
2010. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez normális dolog...
2010. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?Voltak kapcsolataid vagy csak komoly kapcsolatod nem volt?Mert az se mindegy,kicsit többet is elárulhatná ha már felteszed a kérdést....
2010. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én (nő) 26 vagyok és még sosem volt. Valahogy mindig menekülőre fogtam ha komolyodott a kapcsolat. Dili doki biztos tudna segíteni, de kell a francnak. :) Jól érzem magam így, sőt most már azt mondom, nem is kell még 35 éves koromig komoly, világot akarok látni, tanulni, meggazdagodni, aztán jöhet a család. Kérdés, hogy kelleni fogok-e akkor valakinek. :) Szerintem ha jól érzed magad így, nincs gond. Ha meg nem, akkor keress valakit. :)
2010. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

nem biztos hogy veled van a baj..de lehet..attól függ..

létezik sajnos sok pánikkapcsolat vagy pánikházasság is...végig kell gondolni először is hogy mit szeretnél..ne tedd tul magasra a mércédet...

2010. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, nyolc hónapnál hosszabb kapcsolatom nem volt, nem vagyok ronda, átlagos vagyok. Vagy én találok valami hibát a másikban, vagy neki nem tetszek.
2010. dec. 30. 12:29
 8/18 anonim ***** válasza:

létezik sajnos sok pánikkapcsolat vagy pánikházasság is.


Na ilyet se hallottam!Magyarázd el mi az utolsó légyszi.

2010. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja így már ok!Azt gondoltam soha nem voltál férfivel.Szerintem ezzel nincs baj,majd lesz elöbb utobb.Ha nem vágsz rá,akkor nem kell erőltetni szerintem.Ha a szexet megtudod oldani valakivel akkor nincs gáz. Elöbb utobb eljön az akivel letudnád élni az életed.Mivel lenne jobb egy szar kapcsolat mint hogy egyedül vagy.
2010. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gátlásos vagy?Vagy rondának érzed magad?Vagy egyszerüen nem vágsz egy férfire?Vagy csak egyszerüen ilyen vagy?
2010. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!