Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan ütött meg anyu?

Jogosan ütött meg anyu?

Figyelt kérdés

Mondtam tesómnak hogy, adja vissza a dobókockámat mert kell.. Azt mondta nincs nála , én meg tudtam hogy nála van :@.. És mondtam neki hogy "Add vissza te b*szme" erre tesóm fejbe dobott gumi labdával, anyu meg megütött, ha nem védekeztem volna, akkor arcon ütött volna :O Jogos volt részéről ez, mikor tesóm vette el a kockát??

Nem is azon a sz*r kockán van a hangsúly, hanem azon hogy anyut nem is érdekli az hogy egyátalán nem én voltam a hibás, mert tesóm nem jogosan dobott meg a labdával, mikor JÓL TUDTA HOGY NÁLA VAN A KOCKA.. Szerintetek?


2011. jún. 14. 18:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Anyu nem szokott sűrűn megütni,de már ütött meg...
2011. jún. 14. 18:51
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ültesd le anyukádat, mond meg neki, hogy kicsit indulatos voltál, ezért mondtad azt,amit, de legyen szíves, és figyeljen arra, hogy mi történik, mert szerinted nem teljesen volt így igazságos. Várd meg, mit mond. És érvelj, szépen ,nyugodtan, szavakkal. Ezt TE érezted így, és akkor mondja meg, ő , mármint anyukád ezt hogy gondolja.
2011. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
45%
hány éves vagy? Egyébként szerintem semmilyen esetben sem jogos, ha egy szülő megüti a gyerekét.
2011. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 emlya ***** válasza:
33%

NEM, egyáltalán nem jogosan ütött meg!!!!!!!!!

Ja, és szerintem nem szabad megütni egy gyereket sem, semmi körülmények között sem, max., ha nem ért a szép szóból, de szép szóval könnyebb nevelni, és a gyermek sem sérül lelkileg!!!!!!!!!!!

2011. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom tesód kisebb mint te,neked kell megértőnek lenni.És nem helyeslem hogy anyukád megütött,de gondolom látszott rajtad hogy akarsz lépni erre a labdás ügyre.
2011. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Anyudnak kéne egy kis pszichoterápia. Szegény nagyon ideges lehet, ha ilyen marhaságokon így felhúzza magát. Szerintem meg te is jól felnagyítottad a súlyos kockaproblémát, szívből remélem, hogy ennél nagyobb gondod soha nem lesz az életben, minthogy a tesód kockát vesz el tőled.
2011. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nnna, ehhez tudni kellene anyud egész napját. Mi volt otthon, bent a melóhelyen, és a többi és a többi,mert tuti, ez volt az utolsó csepp, és csattant a pofon... Lehet, hogy a mai napot rajtad vezette le.

Szerintem te azért kaptad,mert úgy beszéltél, ahogy. De a tesód se semmi.

Ha lenyugodtak a kedélyek,akkor nyugodtan beszéljétek át a történteket.

Amúgy én mind a kettőtöket "szétültettem" volna. :) Mehettetek volna 2 külön helyiségbe, hogy elgondolkozzatok:

-hogyan beszéltek egymással

-hogyan viselkedtek egymással.

Üdv!

2011. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a bameg kicsit durva ha amúgy nem így szoktatok beszélgetni:)Na meg a tesód kora sem mindegy...na meg lehet a tied sem.:)Anyukád helyében sem biztos, hogy megütöttelek volna érte.Lehet rászólok a tesódra is mondjuk...ő sem volt szent.Anyud védelmében csak annyit, hogy lehet valami miatt ideges volt nagyon(ez még nem ok rá, de sajnos az ember elveszti a fejét néha)Lehet pont miattatok volt kiakadva.Lehet sokat veszekedtek és nehezen viseli.Biztos nem jó ezt látnia egy anyának.Itt igazán a megoldást és a választ te tudhatod.Nem ismerlek titeket így nem tudom...lehet totál neked van igazad, lehet nem lehet anyudnak lehet nem...pasz.Néz a lelked mélyére.Szerintem mindkettőtöknek(hármótoknak)változtatni kéne valamin.
2011. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Tudtad,hogy nála van?Honnan?Kutattál nála,vagy láttad,mikor elvette?Miért beszélsz tesóddal így?

Szerintem te voltál a hibás,mert tesóddal így beszélsz egy dobókocka miatt.Anyud ezért ütött meg.Tesód jogosan dobott meg,ha így beszélsz vele.Ilyen pitiáner dologból nagyot csinálni..

15/L

2011. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most meg ütött v meg akart ütni, mert azt írtad h elhúztad fejedet.

Írd meg a korodat is.

De nem volt igaza, ezzel sokat nem ér el :\

2011. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!