Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kijelentés másnak nem...

Ez a kijelentés másnak nem esne rosszul? Ezek szerint egy szintre rak az exével, nem jó neki velem ÚGY?

Figyelt kérdés

a pasim nemrég mondott valami és rosszul esett.

Felhozódott a szex... mondta h várja h ÚGY is együtt legyünk.

mondom "honnan tudod hogy jobb lesz velem mint a volt nőddel volt?" Megemlítendő hogy a volt nőjével nagyon rossz volt neki a szex, kérlek titeket ne menjünk bele honnan tudom, csak tudom... vagyis anno elpanaszolta, hogy rossz volt vele a szex.

és ilyet szól "hát igazad van nemtudom...lehet hogy nem lesz jobb"

Ledöbbentem...holott pettingelünk és orálisan is kielégitjük egymást...nem gondoltam volna hogy ezek után egy szintre helyez szexuálisan is a volt csajával...

mégsem élvezi?


nekemis voltak rossz élményeim, elvileg szeret engem, énis szeretem. de én tudom hogy mivel jó vele a petting igy érzem hogy a szex is isteni lesz vele... ezek szerint ő nem igy érzi...


2011. jún. 14. 22:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Talán melegek vagytok,hogy melegmódra szeretkeztek csak? Normális identitásúak normálisan szeretkeznek.

Tisztességes férfi pedig nem beszél arról,hogy az előző partnerével milyen volt a szex! Ez csak kettejük magánügye,és nem tartozik rád.

A szex csak testiség,a szerelem viszont ennél sokkal több.

2011. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
igen ezek szerint erre következtet:(
2011. jún. 14. 22:54
 13/24 anonim ***** válasza:
59%
Te még soha nem feküdtél le senkivel?
2011. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
ember NŐ VAGYOK, 19ÉVES! Istenem nem vagyok se b*zi se férfi
2011. jún. 14. 22:55
 15/24 anonim ***** válasza:
81%

Mi a francnak foglalkozol az exel? És hogy lehet ilyen szar kérdést feltenni??? Meg mit vársz?

És az exébe, honnan tudod hogy nem volt szerelmes, lehet csak neked mondja mert ha már egy kis semmiségért ekkora patáriát csinálsz én is hazudnék neked


Am. nem te kérdezted multkor a "pasimnak valaki beleült az ölébe és kicsit jó volt neki" című történetet? Az a kérdés is hasonló intelligencia szinten mozgott!


És én is nő voltam!:)

2011. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 napietus ***** válasza:
75%

hát figyelj, hülye kérdésre hülye válasz...hogy kérdezhettél ekkora ostobaságot? erre nem létezik jó válasz, mert egy idióta kérdés.


29/N

2011. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 napietus ***** válasza:
38%
ja, a pasidról is megvan a véleményem. nagyon intelligens úriember lehet, ha kibeszéli a volt nőit. megérdemlitek egymást.
2011. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nem nem én kérdeztem azt a kérdést... ez az első ilyen szexes kérdésem
2011. jún. 14. 23:00
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

Na, egyrészt: ha valakibe szerelmes vagyok, nem mondom rá, hogy a "pasim". A pasi szexre való, a "párom", "kedvesem" stb, ezeket komolyan lehet venni. De a pasi elég komolytalanul hangzik. Másrészt pedig tényleg csak lányok tudnak ilyet kérdezni és aztán agyalni is rajta napokig. De egyáltalán hogy jutott ez a kérdés az eszedbe? Elég suta kérdés volt, érkezett rá a megfelelően suta válasz. Eleve bizonyára meghökkent szerencsétlen, persze, hogy hárítani kezdett. Nyugalom, semmi nem történt, szerintem ő nem is emlékszik az elhangzottakra:)

23/L

2011. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért had hívja már úgy a "pasiját" ahogy akarja!

19 éves ilyen problémákkal szerintem tökéletes a "pasim" meghatározás.


Engem csak az érdekel hogy te honnan tudsz arról, hogy az exel milyen volt a szex? Ez nálatok állandó téma?

Szerintem neked ezt kár volt elmondani, mert ezen lovagolsz és azért teszel fel ilyen hüly kérdéseket a pasidnak.

Exel olyan volt amilyen, most te vagy vele.

Veled szexel/szerelmeskedik! Biztos jó neki, ha egyszer veled!

Feleslegesen gyártassz magadnak problámát.


És egy tanács, ha tulzásbaviszed, hogy exel milyen volt témákat a pasidat az őrületbe kergetheted és megmérgezi a kapcsolatotokat.

2011. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!