Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek ilyen tapasztala...

Van valakinek ilyen tapasztalata? Félek, hogy az időmet pocsékolom!

Figyelt kérdés

Párom igaz, hogy már 27 éves. Még nem volt komoly kapcsolata, vagyis volt egy 4 éves de én azt nem nevezném komolynak. Élvezte az életet és a laza kapcsolatokat részesítette előnyben.

Nem tudja hogy kell létezni egy kapcsolatban, csak magára gondol, nagyon önző, egoista. Alap dolgokkal nincs tisztában amit elvárnék tőle. Hogy egy kapcsolathoz kölcsönös alkalmazkodás, tolerancia kell. Hogy nem az a lényeg hogy ő boldog legyen én meg levagyoksz*rva, hanem hogy boldoggá tegyen.

Már sokszor akartam szakítani, hogy ez nekem nem megy hogy belefáradtam.

De mégsem szakítottam. Tudom hogy változik és látom rajta, hogy fontos vagyok neki.

De néha azt érzem hogy nincs kb. 50 évem mire kivárom, hogy alkalmas lesz komoly kapcsolatra, családapa szerepre.

Mit gondoltok?


1éve vagyunk együtt! De néha nem értem, hogy hogy bírtam eddig is.

Egyszer minden jó lesz és "felnő" végre vagy csak az időmet pocsékolom?!?


2011. jún. 14. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
a választ te is tudod, úgy érzem...
2011. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 napietus ***** válasza:
az idődet pocsékolod. a szerelem kell, de önmagában kevés, és ezt Te is tudod.
2011. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak azért vagy vele, mert megszoktad..


Ez elég veszélyes rádnézve.


Tarts 2-3 hét szünetet és egyből másképp gondolod majd!

2011. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ.Az időmet pocsékolom!
2011. jún. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az idődet pocsékolod. De ez nem az ő hibája. Ő ilyen. Ha ez neked nem megfelelő, lépjél le, és keress másikat. De megteheted mellette is. Nem sok vizet kavar.
2011. jún. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

bassz-ki

ezt a kérdést akár én is írhattam volna, minden detto!!

nem ugyanarról a srácról van szó??? melyik városban vagy?

2011. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát nem remélem, hogy nem ugyanarról a srácról van szó! Még az hiányzik a tökéletes képhez.

Nem akarom megmondani melyik városba vagyok. Te melyikbe vagy?

2011. jún. 15. 16:21
 8/10 anonim válasza:

Bp

te?

2011. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem! :)
2011. jún. 15. 17:13
 10/10 anonim válasza:

hehe :)

mondjuk nálam talán nem ennyire nehéz a helyzet, de nagyon hasonló, és a számok mind stimmeltek :)

tanácsot adni nem tudok, de lehet, hogy neki van vmi problémája, amiről nem beszél - nálam ilyesmi volt, bár tudtam, mi az, tőlem független, és idő volt, amíg rendbe szedte magát. Amúgy sajnos önző fajta. Szerintem te vagy viselkedj úgy, mintha "normális"kapcsolatban lennél - törődsz vele, stb. aztán észreveszi, hogy ez jó, vagy szard le te is, azt mondod, annyi sör van a pohárban, amennyit te beletöltesz cicamica, nem fogom én neked a csapot nyitogatni. Bár szerintem az első megoldás a kedvesebb. Remélem, jól alakul, mondom, nálam némileg változott. Sok sikert kívánok, szerintem ne add fel.

2011. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!