Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszabb eggyutteles utan...

Hosszabb eggyutteles utan atlepni tavkapcsolatba. Van valakinek errol tapasztalata?

Figyelt kérdés
esetleg fennall, hogy elveszitjuk egymast, vagy megerosit? a tavkapcsolat 6 ho es 1 evre esik majd utana minden a regi, vagy hazassag lenne.
2011. szept. 1. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

először hat évet láttam, majdnem lefordultam a székről

ennyit simán kibírtok bár nagyon fura lesz. én egyből távkapcsolatba estem, így nekem az lesz a fura ha év végén összeköltözünk mert hazajön

2011. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

...kettőn áll a vásár. Nálunk minden ugyanúgy folytatódott, ahogyan 3,5 évvel ezelőtt éltünk. De már nagyon vártuk, hogy újra egymás mellett ébredhessünk minden reggel.

Előtte már 4 éve voltunk házasok.

2011. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van a mienk 6 hónapja tart távkapcsolatban havi 1 találkával és 8 hónap múlva tervezzük a költözést,két emberen áll,bár szerintem a fordított esetben mint a tietek nehezebb a dolog mivel mér meg szoktátok egymás közelségét,szóval így biztos nehezebb így is nehéz de fordítva szerintem még inkább.A lényeg KITARTÁS KITARTÁS BIZALOM BIZALOM!!
2011. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :), hat gondolom meg a kapcsolat probaja is, ha erosek vagyunk kibirjuk es varjuk majd a talalkozast, s hanem pedig ha valaki elbukik akkor mar eleve nem volt jol meno ez a dolog...
2011. szept. 1. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Plussz attól is függ hogy mióta vagytok együtt mert szerintem az sem mindegy és az sem mindegy hogy mennyi idősek vagytok.Mennyire szerettek bújni egymáshoz és ehhez hasonló dolgok,szóval ez emberre válogatja,mert én személy szerint néha az őrület határán vagyok hogy nem ölelhetem magamhoz és ez nagyon rossz tud lenni,na ilyenkor kell keménynek lenni és mindenféle flörtöt kerülni még véletlenül sem mert ha nem is volt semmi félre értések lehetnek belőle és oda a bizalom,legfőképpen a bizalom és a hűség számít és a féltékenykedést mellőzni mert az kicsinálj a kapcsolatot nagyon hamar és mind kettőtöket,semmi titkolózás hogy ki hol volt,mindenről beszámolni,napi szinten msn-en,skypon telefonon tartani a kapcsolatot.Ez valamennyire pótolja a dolgokat.
2011. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit tennék hozzá hogy a vitákat kerülni mert onnan távolból nagyon nehéz megoldani a dolgokat,szóval véletlenül se legyen vita vagy ha még is akkor az egyik ember engedjen hogy ne fajuljon el.Ha ott van mellette az ember és bármi vita van azt könnyebb el egyengetni mint telefonon vagy skypon,szóval erre nagyon figyeljetek!!
2011. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi 2 évet voltunk együtt (igaz nem volt együttélés, de a napunk nagy részét együtt töltöttük)

Más városba mentünk egyetemre, tehát a mi "szerződésünk" 3 évre szólt. Akkor ez tűnt a legjobb megoldásnak, és azóta sem bántuk meg. Mindenki húzta az orrát, hogy "nem lehetünk ilyen hülyék", de mi tudtuk, hogyha ez a 3 év eltelik akkor utána boldogan kimondhatjuk az IGEN-t.

Nem mondom, hogy mindig könnyű volt, de nem volt olyan nehéz mint amire számítottunk. Rengetege beszéltünk mindig, a hétvégék nagy részét együtt töltöttük.

Azt hiszem az őszinteség és a BIZALOM volt az amik segítségével sikerülhetett. Még egy évünk (pontosabban 8 hónapunk) van, aztán összeköltözünk. És mostmár tudom, minket nem választhat el semmi...

A távolság olyan mint a szél a tűznek. A kis tüzet eloltja a nagyot tovább táplálja...Mi minden együtt töltött percet megtanultunk értékelni...és egymást is...

Szerintem nem lesz gond:) Csak két érett gondolkodású emberre van szükség.

2011. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még egy annyit a vitákról: Mi sosem veszekszünk, vitatkozunk telefonon, messengeren, mert annak semmi értelme, erre rájöttünk még az első évben. Azóta a felmerülő konfliktusokat napoljuk a következő találkozóig. Előző voltam:)
2011. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a biztatas es a valaszokat, jo ez az idezet h a tavolsagot a szelhez meg a tuzhoz hasonlitja, igaz is szerintem :) ha a szerelem/szeretet igazi akkor felerosodik, ha meg nem volt igazi akkor elmulik.., remelem nalunk is kiderul es kitartunk egymas mellett :)
2011. szept. 1. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!