Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám?

Miért ilyen az anyám?

Figyelt kérdés
Anyu nagyon eladósodott,mert azt gondolta ha nagy házunk van akkor majd mi is ott fogunk lakni életünk végéig,de már annyi tartozása van, h. egyfolytában azt mondogatja h. mi lesz velünk ha ő meghal, vagy h. elviszi a bank a házat, vagy megy az adósok börtönébe stb.nekem nem engedte h. albérletbe kipróbáljam a párommal kettesbe,mert a havi 30.000-jól jön neki.Sőt amikor a páromnál laktam akkor is fizettem,pedig nem jártam nagyon haza.Olyan rossz h. sajnáltatja magát+minket is idegesít h. a saját élettünkkel is problémák vannak és még ez is h. ő tehet arról h. eladósodott és mégis ránkterheli ezt a problémát is.Nővérem a férjénél él, valszeg rám marad a ház,de pl. én sose kértem h. nagy házat építsenek, jó vvolt nekem a szülői ház is ami 1 szintes, ott is mindnekinek volt saját szobája,nagy kert és alacsonyabb rezsi(csak régi,de szerintem alakítható és tökéletes volt).Most meg egész nap csak a sajnálkozás és panaszkodást hallom.Pedig tök jól keres,de sajnos így családi kajára se telik(heti egyszer van főttkaja),én persze a saját fizetésemből tudok magamnak venni kaját,de annyi nekem sincs h. az egész családot ellássam kajával.
2011. jún. 15. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Talán mondd édesanyádnak,hogy adja el a házát és akkor a gond megoldva valamilyen szinten ennyire egyszerű. Elhiszem,hogy rossz neki de ez az eredménye ha nem gondol végig valami. Te éld az életedet de ha lehetőséged van mégiscsak segítened kell neki hisz az anyukád.
2011. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdésre a válasz: ezt tőle kéne megkérdezned
2011. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nála a válasz h. mért mit csináljon.Ha azt mondjuk legyen kicsit optimistább akkor meg h. mire, meg tudja h. ettől nem lesz jobb,de mégis csinálja.
2011. jún. 15. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azért de hol a válaszom első fele? Első válaszoló vagyok.
2011. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!