Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Hogyan mondjam el...

SÜRGŐS! Hogyan mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

hát őszintén megmondom nem szép dolog és nagyon restellem, de vizipipáztam ma és véletlenül ráejtettem az izzó szenet a telefonomra és teljesen tönkre ment :S csak a hívásokat tudom fogadni és én hülye véletlenül lekapcsoltam és visszakapcsolni se tudtam... és most mit mondjak? nem akarom hogy tudja hogy vízipipáztam.:// gyors válaszokat >.<


16/L


2011. jún. 15. 17:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
2%
16 évesen vízipipázni nem nagy bűn
2011. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
43%

Férjemmel vízipipáztunk egyszer, ő addig piszkálta a parázsló szenet, amíg kiesett az asztalra és kiégette.

Bár már külön élünk, anyám egy KGB tisztet megszégyenítő módon tudja csekkolni a lakást. Észre is vette a foltot, majd nekiállt körömlakklemosóval (!!!) tisztítani.

Eddig egy kis fekete foltocska volt, most már egy nagy lakkhiány is van körülötte, mert a lemosó lemarta az asztal lakkozását is :) Anyám azóta le van tiltva az asztalosmunkákról.

2011. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Na milyen káros? Ha füvezik is, ez a legbiztonságosabb, legkíméletesebb módja. A budis dolog sem rossz, nekem is esett már bele a zsebemből, bár nem lett semmi baja.
2011. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha a vízipipázáshoz nagylány vagy, akkor ahhoz is legyél, hogy igazat mondasz. Ha nem a játékszabályok szerint játszol, annak következményei vannak. Ez van, viseld a büntetést, majd jó lecke lesz a későbbiekben.
2011. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
39%

Ha jóban vagytok.

Anyu ! Ez egyszerűen nem igaz . Egyszer akarok valamit kipróbálni amit nem szabad, és hát tényleg nem kellett volna, hisz egyből lebukok. Fenébe. Ne haragudj.....

2011. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
32%
Ha arról lenne szó, hogy csak vizipipázott, akkor nem gáz, ha a szülőnek nem is tetszik. De, ha megmondja, h tönkre ment a telefon, azzal csak lovat ad az anyja alá, hogy nalátod, ez lesz, ha nem hallgatsz rám, és még egy ok, hogy ne is engedje soha többet, vagyis, még jobban ellenezze a dolgot, ezért ezt így nem kéne megmondani tényleg. Mindenkinek jobb lenne, ha titok maradna.
2011. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
54%
Még ha hazudsz is, azért legalább legyen annyi becsület benned, hogy ne anyádékkal fizettesd ki a telo javítását/új telót....
2011. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
69%
" Anya! Ne haragudj, de brikettet csináltam a telóból, - viszont nem lettem várandós! " :)
2011. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 tetro ***** válasza:
47%
vajon akik a vizes hazugságot javasolják, azoknak tényleg nem tűnne fel a különbség egy beázott meg egy elolvadt telefon között? :D drágám, hazudni anyunak csúnya dolog, de a te dolgod. ha hazudni akarsz, mert az neked jobb, akkor én azt mondom gyorsan lopja ki valaki a telefont a zsebedből hazafelé a buszon.
2011. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
5%
És mégegyszer tőlem is: ellopták
2011. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!